Sara Boruc urodziła

Sara Boruc tłumaczy, dlaczego Artur nie ma kontaktu z synem z pierwszego małżeństwa!

Sara Boruc urodziła

Na początku maja, a dokładnie 5 maja, Sara i Artur Borucowie zostali rodzicami - na świat przyszedł ich syn Noah. Para obecnie wychowuje więc troje dzieci - córkę Oliwię z poprzedniego związku Sary, Amelię i synka Noah. Ostatnio Sara opublikowała rodzinną fotografię na Instagramie, jednak fani zwrócili uwagę, że brakuje na niej starszego syna Artura z poprzedniego małżeństwa. Sara Boruc postanowiła wytłumaczyć im, że jej mąż nie ma z synem żadnego kontaktu!

Sara Boruc o pierwszym synu Artura

Sara Boruc opublikowała na Instagramie uroczą, rodzinną fotografię. Możemy podziwiać na niej szczęśliwych rodziców z tróją dzieci: Oliwią, Amelią i Noah. Sara wyznała w opisie do zdjęcia, że razem z Arturem zawsze marzyła o dużej rodzinie.

Sara Boruc, Artur Boruc z dziećmi
Instagram

Oboje z Arturem pochodzimy z dużych rodzin i zawsze wiedzieliśmy, że chcemy taką stworzyć. Marzenia się spełniają - napisała.

Fani szybko zwrócili Sarze uwagę, że na zdjęciu brakuje szóstego dziecka... syna z pierwszego małżeństwa Artura! 

A nie sześcioro? Artur ma syna z poprzedniego małżeństwa, więc chyba jest członkiem rodziny.

Sara Boruc zdecydowała się odpowiedzieć na ten komentarz. Wyjawiła, że Artur nie ma żadnego kontaktu z chłopcem!

Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - napisała Sara.

Sara wdała się w dyskusję z fanami. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że na pewno syn Artura czuje się wykluczony i dlatego nie szuka kontaktu z ojcem. Sara odpowiedziała:

Nie szuka, bo nie zna ojca! Widzieliśmy go z pięć razy od czasu narodzin. Nasze córeczki nie miały okazji go poznać. Jego matka o to zadbała... Od urodzenia utrudniała jakiekolwiek widzenia. Przykre, ale niestety niektóre kobiety przedkładają swoją urażoną dumą nad dobro i szczęście dziecka.

Sara wyjaśniła także, że Artur ma pozwolenie na widywanie się z synem, ale sąd wyznaczył konkretne dni i godziny, w których mogą odbywać się spotkania. Niestety, z uwagi na nieregularny grafik pracy piłkarz nie może widywać się z synem.

Co wiadomo o pierwszej żonie Artura Boruca?

Przypomnijmy, że Artur Boruc wziął pierwszy ślub z Katarzyną w 2001 roku. Kilka lat później para doczekała się syna Aleksandra. Niestety, według medialnych doniesień, Artur wdał się w romans z Sarą Mannei, gdy jego żona była w ciąży. Sara często podkreślała, że nigdy jednak nie rozbiła małżeństwa swojego męża.

Pisano, że rozbiłam Arturowi rodzinę, że zostawił dla mnie żonę z noworodkiem. Nikt nie chciał słuchać, jak było naprawdę. Kiedy zaczynaliśmy się spotykać, Artur już był w separacji. Jego żona nie była wtedy w ciąży i wiedziała o nas. Umówiliśmy się, że ujawnię się dopiero po rozwodzie. Ale sprawy potoczyły się inaczej. Kiedy tuż po narodzinach syna Artur oświadczył, że nie będzie z matką swojego dziecka, wybuchła afera - mówiła Sara magazynowi "Flesz".

 

Sara i Artur niedawno zostali rodzicami Noah

Sara Boruc z Noah
Instagram
 

Sara i Artur wychowują razem troje dzieci

Sara Boruc, Artur Boruc przytulają się do siebie
Instagram

 

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08