Sara i Artur Boruc od początku zdecydowali, że nie zamierzają ukrywać twarzy swojego dziecka i tuż po porodzie, który odbył się w domu opublikowali rodzinną relację na Instagramie. Od tej pory para regularnie publikuje zdjęcia synka w mediach społecznościowych, czasem wywołując niemałe kontrowersje, jak w przypadku czarnych śpioszków Noah czy imienia chłopca. Tym razem to były piłkarz opublikował uroczy filmik z synkiem! Ta najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Reklama

Artur Boruc usypia Noah!

Były piłkarz chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami z synem, na których pokazuje, jak angażuje się w opiekę nad dzieckiem. Mieliśmy okazję zobaczyć kąpiel Noah, wspólne spędzanie czasu, a teraz Artur Boruc opublikował uroczy film, na którym usypia synka. W opisie napisał:

Czasem chciałbym być nim ????❤️. #noahborucmannei#arturboruc - czytamy pod relacją.

Były piłkarz trzyma dziecko na kolanach i gładzi po główce. Widać, że chłopiec słodko śpi. Trzeba przyznać, że to zupełnie inna metoda usypiania malucha niż ta, którą ostatnio pochwaliła się Sara Boruc na Instagramie. Celebrytka do usypiania używa specjalnej poduszki, dzięki której można kołysać dziecko. Czyja metoda podoba Wam się bardziej?

Zobacz także: Syn Sary Boruc ponownie w czarnych śpioszkach. Rodzice zabrali go na wakacje! Dołączą do Lewandowskich i Szczęsnych?

Zobacz także

Sara Boruc usypia syna na specjalnej poduszce.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama