Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News
Newsy

Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"

Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"

Artur Boruc złożył pozew do sądu i chce obniżenia alimentów na syna z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Jak podaje „Super Express” bramkarz wnioskuje, aby płacić zamiast 15 tys. zł miesięcznie kwotę 5 tys. zł. Tak dużą zmianę uzasadnia mniejszymi zarobkami niż te które miał 10 lat temu, kiedy były przyznane alimenty, co więcej teraz na utrzymaniu ma pięcioosobową rodzinę. Co na to jego była żona? Jak przyjęła informację o chęci obniżenia alimentów dla jej syna Alexa?

Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Ile zarabia Artur Boruc?

Bramkarz nie może narzekać na swoje zarobki. Brytyjskie serwisy podają, że Artur Boruc w ostatnim sezonie dostawał ok. 100 tysięcy złotych tygodniowo. Piłkarz podpisał też kontrakt na kolejny sezon z klubem Bournemouth. Co prawda nie są to kwoty, jakimi mógł pochwalić się w najlepszym momencie swojej kariery, ale nadal są imponujące. Według obliczeń se.pl bramkarz od czasu rozwodu z Katarzyną Modrzewską w 2009 roku przez kolejne 10 lat mógł zarobić nawet 60 milionów zł.

Podczas rozwodu byłą żonę Artura Boruca reprezentował Marcin Dubieniecki i to ówczesny mąż Marty Kaczyńskiej wywalczył dla syna swojej klientki alimenty w kwocie 15 tys. zł. Potem małżeństwo prawnika się rozpadło i zaczął spotykać się z Modrzewską, a w 2017 roku wzięli ślub.

Jak wniosek o obniżenie alimentów komentuje była żona Artura Boruca?

Informacja o chęci obniżenia alimentów na pierwszego syna z pewnością była zaskoczeniem dla byłej żony Artura Boruca. Kobieta tak skomentowała ten wniosek:

Alimenty są w całości przeznaczane na Alexa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje – komentuje Katarzyna Modrzewska dla "Super Expressu".

Na ten temat wypowiedziała się też znajoma Katarzyny Modrzewskiej, która wprost mówi o tym, że Artur Boruc zapomniał o swoim synu:

15 tysięcy złotych to dla niego dzień pracy. Artur zapomniał o synu i chce się pozbyć obowiązków związanych z wychowaniem syna i z płaceniem alimentów. Od czasu rozwodu widział go kilka razy. Nigdy nie zabrał go na wakacje. Cały obowiązek wychowania Alexa jest po stronie matki - w ten sposób skomentowała wniosek znajoma Katarzyny Modrzewskiej dla "Super Expressu".

Innego zdania jest Sara Boruc, która niedawno na Instagramie przyznała, że piłkarz nie widuje syna przez byłą żonę:

Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr - napisała obecna żona Artura Boruca na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że sprawa nie będzie łatwa! Myślicie, że sąd przychyli się do wniosku o obniżenie alimentów?

Zobacz takżeMarcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"

 

Artur Boruc i Katarzyna Modrzewska, obecna żona Marcina Dubienieckiego.

Artur Boruc Katarzyna Modrzewska
East News

Artur Boruc ma już nową rodzinę

Sara Boruc, Artur Boruc z dziećmi
Instagram

Zobacz także
Sara Boruc w marynarce i z nerką

Sara Boruc przyjaźni się ze znaną modelką. Spędzają razem wakacje!

Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN

Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"

 

Sara Boruc ma nową fryzurę
Instagram
Newsy
Artur Boruc zaśpiewał na płycie Sary? Zaskakujący komentarz żony piłkarza!
Artur Boruc zaśpiewał na płycie Sary? Zaskakujący komentarz żony piłkarza!

Na płycie Sary Boruc usłyszymy piosenkę nagraną w duecie z jej mężem? Zaledwie kilka dni temu żona Artura Boruca pochwaliła się swoim debiutanckim singlem. "Łapię tlen" to piosenka, która zapowiada pierwszą płytę Sary. Gorąca WAG do tej pory zajmowała się projektowaniem biżuterii, ale teraz będzie próbować podbić polski rynek muzyczny! Co więcej, w mediach pojawiły się plotki, że na jej debiutanckim krążku usłyszymy duet z Arturem Borucem!   Czy to prawda? Posłuchajcie, co zdradziła nam Sara Boruc!   Zobacz także:  Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces   Sara Boruc nagrała duet z mężem?

Artur Boruc i Sara Boruc w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Mango za 900 zł, dojazdy do szkoły 2 tysiące. Artur Boruc publikuje żądania swojej byłej żony!
Mango za 900 zł, dojazdy do szkoły 2 tysiące. Artur Boruc publikuje żądania swojej byłej żony!

Od kilku dni w mediach tematem numer jeden jest konflikt Artura Boruca z byłą żoną Katarzyną Modrzewską . Zaczęło się od głośnej wypowiedzi żony Artura, Sary Boruc, która zasugerowała, że jej mąż nie ma kontaktu z synem z pierwszego małżeństwa z powodu jego matki, która odcięła chłopca od ojca.  Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - napisała na Instagramie Sara Boruc. Wtedy niespodziewanie do dyskusji włączył się obecny mąż Katarzyny Modrzewskiej, Marcin Dubieniecki. Prawnik zasugerował Arturowi, żeby "uciszył swoją WAGs" i przy okazji dodał, że jest "naocznym świadkiem patologii w relacji ojciec i syn" . Artur nie pozostał mu dłużny i ostro odpowiedział na jego słowa. Ta przepychanka słowna była jednak dopiero początkiem wojny między byłymi małżonkami . Teraz tematem numer jeden są alimenty dla syna Artura, które zdaniem piłkarza są za wysokie. Jego była żona postanowiła nagłośnić to, że Boruc złożył do sądu wniosek o obniżenie alimentów na syna .  Konflikt Artura Boruca z byłą żoną o alimenty na syna Według informacji „Super Expressu”, Artur Boruc  wnioskuje, aby płacić zamiast 15 tys. zł miesięcznie kwotę 5 tys. zł. Piłkarz we wniosku zaznaczył, że teraz zarabia mniej niż 10 lat temu, kiedy były przyznane alimenty, a dodatkowo ma na utrzymaniu pięcioosobową rodzinę. Co na to Katarzyna Modrzewska? Alimenty są w całości przeznaczane na Alexa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje...

Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News
Newsy
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"

Marcin Dubieniecki  zabrał głos w sprawie zdjęcia, które na Instagramie opublikowała Sara Boruc. Chodzi o rodzinną fotografię , na której nie ma starszego syna piłkarza z jego pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Prawnik ostro zareagował na słowa gwiazdy, dotyczące utrudniania kontaktu z dzieckiem przez byłą żonę Boruca, która jest aktualnie związana z Marcinem Dubienieckim. Co napisał prawnik na Twitterze? Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i jego żonę Sarę Sara Boruc opublikowała rodzinną fotografię z trójką dzieci: Oliwią, Amelią i Noah. Chciała się pochwalić, że zawsze marzyła o dużej rodzinie. Fani szybko zareagowali na zdjęcie i zapytali dlaczego nie ma na nim starszego syna Artura Boruca z małżeństwa z Katarzyną Modrzewską . Sara Boruc emocjonalnie zareagowała i napisała w odpowiedzi: Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - czytamy na Instagramie Sary Boruc. Gwiazda szybko usunęła komentarz, ale został on już opublikowany w mediach i dotarł do Marcina Dubienieckiego czyli obecnego męża byłej żony Artura Boruca. Prawnik szybko zareagował na słowa Sary i napisał bardzo wymowny komentarz: Nie czytam tego typu artykułów, ale dla Pana ⁦@ArturBoruc⁩ lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia Pan ⁦@ArturBoruc,⁩ lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAGs - czytamy na Twitterze Marcina Dubienieckiego.  Związek Marcina Dubienieckiego z byłą żoną Artura Boruca Prawnik reprezentował Katarzynę Modrzewską w czasie jej rozwodu z byłym bramkarzem i wywalczył...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner