Każdy z nas ma pewne przyzwyczajenia i uzależnienia, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Najlepiej więc nie przejmować się nimi zanadto, tylko brać z życia co najlepsze. Podobnie wyznaje Filip Bobek.
WIDEO…
- Mam bzika na punkcie czekolady. Zawsze, wszędzie i o każdej porze dnia i nocy mogę sięgnąć po czekoladę - wyznał w rozmowie z "Twoim imperium".
Słodki to nawyk i rzeczywiście trudno z nim walczyć.
(ac)

















