Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Newsy

Blondino z "Hotelu Paradise" o udziale w programie "FAME czy SHAME"! "Jakbym się cofnął o kilka lat"

Blondino z "Hotelu Paradise" o udziale w programie "FAME czy SHAME"! "Jakbym się cofnął o kilka lat"

Blondino był prawdziwym ulubieńcem widzów programu "Hotel Paradise". Jego energia, poczucie humoru i sposób bycia sprawiły, że fani nawet po zakończeniu show śledzą jego dalsze losy. Gwiazdor hitu TVN7 zdobył już ponad 234 tys. obserwujących, ma również mnóstwo fanów na Tik Toku! Teraz wszyscy wielbiciele Blondino mogą także podziwiać go w nowym programie "Fame czy Shame", który można oglądać na platformie Player.pl.

Zobacz także: Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Blondino na temat jego udziału w nowym show. Jak się w nim odnalazł i dlaczego czuje się jakby cofnął się o kilka lat? 

Tego dowiecie się z naszego wideo!

Blondino z
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Jak na rozstanie Chrisa i Marietty z "Hotel Paradise" zareagowały ich rodziny? Kto był najbardziej zaskoczony?
Jak na rozstanie Chrisa i Marietty z "Hotel Paradise" zareagowały ich rodziny? Kto był najbardziej zaskoczony?

Marietta i Chris jako zwycięska para pierwszej edycji  " Hotel Paradise " po zakończeniu emisji programu poinformowali, że są razem i nawet zamieszkali wspólnie. Jakiś czas temu para rozstała się , co odbiło się w sieci mocnym echem i komentowali je nawet pozostali uczestnicy reality-show. A jak ich rodziny zareagowały na informację o zakończeniu związku? Obejrzycie wideo i zobaczcie, co zdradziła nam sama Marietta! Czy jej mama była zaskoczona rozstaniem? Czego życzyła Chrisowi na koniec relacji z jej córką? Zobacz także:   "Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..." Związek Marietty i Chrisa to już przeszłość!    

Newsy
Marietta z "Hotel Paradise" skasowała zdjęcia z Chrisem! Nie chce mieć z nim nic wspólnego?
Marietta z "Hotel Paradise" skasowała zdjęcia z Chrisem! Nie chce mieć z nim nic wspólnego?

Marietta i Chris wygrali pierwszą edycję " Hotelu Paradise ". Do Polski wrócili już jako para, jednak ich związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Zwycięzcy hitowego show zamieszkali razem w Warszawie, jednak po kilku wspólnych miesiącach zgodnie stwierdzili, że ich drogi muszą się rozejść.  Marietta i Chris zapewniali, że rozstają się w przyjacielskich stosunkach, tymczasem z profilu uczestniczki zniknęły niemal wszystkie wspólne zdjęcia z byłym partnerem. O co chodzi? Marietta w rozmowie z Party.pl, zdradziła, co było tego powodem.  Zobacz także:  O którym programie mowa - "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się w naszym quize! Marietta skasowała swoje wspólne zdjęcia z Chrisem. Dlaczego? 

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
TV-Show
"Hotel Paradise": Chris po rozstaniu z Mariettą planuje wyjazd z inną uczestniczką show! 
"Hotel Paradise": Chris i Ola planują razem wyjazd!

Już dwa tygodnie temu zwycięzcy "Hotelu Paradise" poinformowali o swoim rozstaniu. Chris i Marietta, których połączyło uczucie w trakcie trwania show TVN 7, nie są już razem, a powodem zakończenia relacja miała być m.in. różnica charakterów. Choć Witkowska i Ducci rozstali się jednak w przyjaźni i mają ze sobą kontakt, oboje realizują już inne plany. Chris w lipcu wyjeżdża z inną uczestniczką show! O co chodzi? Sprawdźcie! Ola i Chris z "Hotelu Paradise" planują obóz! Już w lipcu Chris wraz z Olą z "Hotelu Paradise" ruszą razem na obóz sportowy w Poznaniu, który odbędzie się w Hotelu Regatta! Zostanie on podzielony na dwie tury, podczas których Ola i Chris będą prowadzić różna sportowe zajęcia (oboje zajmują się tym zawodowo). Ta informacja mocno zaskoczyła fanów programu, bowiem każdy pamięta, że Marietta (związana z Chrisem) i Ola pod koniec "Hotelu Paradise" prowadziły otwartą wojnę, a w finale Ola nie poparła związku Chrisa z Witkowską.  O co poszło? W wielkim skrócie: na początku Ola i Marietta świetnie się ze sobą dogadywały. Jednak Kiepura w pewnym momencie opuściła show, następnie do niego wróciła i chciała namieszać w zgodnej relacji Violi (drugiej przyjaciółki Marietty) z Adamem (z którym była związana przed odejściem). Panie pokłóciły się na wizji, a w finale Kiepura wsparła rywali Chrisa i Marietty.  Zobacz tutaj:  "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny Wychodzi jednak na to, że Chris w ogóle nie ma żalu do Oli. Ciekawe, co na to Marietta... Chris i Ola planują obozy sportowe!         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner