Blanka Lipińska w sukni ślubnej
Instagram

Blanka Lipińska wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości: „To tyle, co chcę Wam pokazać”

Blanka Lipińska w sukni ślubnej
Instagram

Blanka Lipińska wyszła za mąż. Ślub udało jej się utrzymać w tajemnicy, jednak po uroczystości pochwaliła się zdjęciami z uroczystości na Instagramie. Autorka bestselerowych powieści erotycznych i Maciej Buzala są parą od roku. Teraz stanęli na ślubnym kobiercu. Zobaczcie, kto zaprojektował suknię dla Blanki Lipińskiej. Gwiazda zdradziła też, co teraz planuje! Nie będzie to podróż poślubną!

Blanka Lipińska wzięła ślub! 

Autorka książki "365 dni" informacją o ślubie podzieliła się na Instagramie. Zamieściła tam trzy zdjęcia ze swoim mężem i napisała:

...wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼
To tyle co chce Wam pokazać ☺️
Brawo my 👏🏼 Udało się utrzymać w tajemnicy 😈
Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami ❤️
Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy 😂 - napisała na Instagramie Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska podziękowała też Maciejowi i wszystkim tym, dzięki którym ta uroczystość wypadła tak doskonale. Za projekt jej sukni odpowiadała Patrycja Kujawa. Dopasowany model z przezroczystym dołem jest wyszyty tysiącami perełek, dzięki czemu wygląda tak imponująco.

@maciejbuzala dziękuje za wszystko, KOCHAM CIĘ 💋
@kujawa.patrycja_designer dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna💋 nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” 😂😈
@anna.mackiewicz dziękuje za włosy i za to, że stałaś u mego boku, kiedy czekałam aż się spopiele 💋
👰🏼+🤵🏻=🔥

Co z podróżą poślubną?

Okazuje się, że podróż poślubna Blanki Lipińskiej i Macieja Buzali będzie musiała zaczekać. Celebrytka poinformowała, że po ślubie od razu wraca na plan filmowy i dalej pracuje nad ekranizacją swojej powieści:

...a teraz do roboty, po chwili przerwy jutro wracamy na plan 💪🏼 - dodała Lipińska na Instagramie.

Blanka Lipińska wyszła za mąż
Instagram

Kim jest Maciej Buzala, mąż Blanki Lipińskiej?

Blanka Lipińska i Maciej Buzala poznali się niespełna rok temu nad morzem. Wtedy celebrytka była świeżo po rozstaniu z partnerem i nie myślała o nowym związku. Podejrzewała nawet, że nowy znajomy jest gejem, jednak szybko zorientowała się, że to nieprawda, kiedy zaczął ją podrywać. Ich związek nabrał tempa, a teraz para stanęła przed ołtarzem.

Jest cudowny. Zawsze zakochiwałam się w dużo starszych mężczyznach. A teraz trafił mi się małolat. Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu „365 dni”, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem - powiedziała jakiś czas temu w magazynie VIVA!

Gratulujemy młodej parze!

Suknia ślubna Blanki Lipińskiej projektu Patrycji Kujawy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochana @blanka_lipinska wyszła za mąż gratulacje ❤️❤️❤️ uszyłam ci już wiele sukni ale ta owiana do końca tajemnicą była wyjątkowa ❤️dla ciebie drugi raz bym naszywała te perełki ❤️ @blanka_lipinska @maciejbuzala dużo szczęścia na nowej drodze życia ❤️❤️ #bride2019 #bride2020 #bridetobe #bridedress #bridedresses #slub #wedding #weddingdress #weddingdresses #weddingdesign #weddingdesigner #bridal #bridaldress #bridaldresses #hautecouture #hautecouturedress #hautefashion #sukniaślubna #sukniaslubna #suknieslubne #pannamloda #pannamłoda #fashionkilla #fashionwedding #oror #atelieroror #slubneatelieroror #patrycjakujawa #andrzejkujawa

Post udostępniony przez Patrycja Kujawa (@kujawa.patrycja_designer)

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40