Ostatnio sporo się dzieje w życiu Blanki Lipińskiej, a obserwatorzy zawsze są ciekawi, co u niej słychać. Właśnie dlatego autorka erotycznych powieści z cyklu "365 dni" systematycznie organizuje na swoim profilu sesje pytań i odpowiedzi. Tym razem przy okazji wyszło na jaw, że w przeszłości była prześladowana! Kto uprzykrzył jej życie?

Reklama

Blanka Lipińska miała prześladowcę

Życie Blanki Lipińskiej wydaje się być naprawdę bajeczne. Popularna gwiazda z pozoru nie ma na co narzekać. Jakiś czas temu Blanka Lipińska świętowała swoje 37. urodziny na luksusowym jachcie. Wówczas towarzyszyli jej najlepsi przyjaciele, a sama zainteresowana nie kryła swojego szczęścia. Niedługo potem Blanka Lipińska została sfotografowana z nowym partnerem! Choć pisarka nie odniosła się do licznych plotek o jej nowym związku, wszystko wskazuje na to, że jest naprawdę szczęśliwa. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Już na początku swojego obcowania z show-biznesem na własnej skórze przekonała się, że sława ma swoje blaski i cienie. W czasie sesji pytań i odpowiedzi jedna z internautek zapytała:

- Czy kiedykolwiek bałaś się osoby, która podeszła po zdjęcie itp.?

To właśnie wtedy pisarka przytoczyła opowieść z przeszłości, która mrozi krew w żyłach:

- Tak, na samym początku, kiedy jeszcze miałam spotkania autorskie prześladował mnie mężczyzna, który był przerażający... i z wyglądu i z zachowania

Instagram @blanka_lipinska

Zobacz także: Blanka Lipińska napisała kilka książek, ale szczerze przyznaje: "Mam zaniedbania na poziomie podstawówki"

Należy zaznaczyć, że Blanka Lipińska nie jest jedyną celebrytką, która spotkała się z taką sytuacją. Jakiś czas temu Inga z "Hotelu Paradise" opowiedziała o nękaniu przez stalkera. Sprawa wylądowała w sądzie, a gwiazda uwolniła się od toksycznego i nachalnego "wielbiciela".

Zobacz także

Zobacz także: Blanka Lipińska skrytykowana za "krzywe nogi". Jest mocna odpowiedź

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Blanka Lipińska oburzona tym, jak jej babcia została potraktowana w szpitalu! "Kazali jej po prostu stać na dworze"

Reklama

Sesja pytań i odpowiedzi na Instagramie u Blanki Lipińskiej zakończyła się jednak pozytywnym akcentem. Gwiazda zdradziła m.in. że już niebawem wybiera się do Nowego Jorku i że z chęcią podejmie się dubbingu jakiejś bajkowej postaci - sugerując, że jej głos najlepiej pasowałby do roli czarownicy. Zdradziła także, że jej ukochanymi miejscami na świecie są Sopot, Warszawa i El Gouna w Egipcie.

Instagram @blanka_lipinska
Reklama
Reklama
Reklama