Blanka Lipińska przed studiem TVP

Blanka Lipińska pochwaliła się swoją sylwetką! Figurę pisarki skomentowała nawet Doda!

Blanka Lipińska przed studiem TVP

Blanka Lipińska bardzo tęskni za możliwością podróżowania. Z tego też względu pisarka zamieściła  w mediach społecznościowych wspomnienie z wakacji w postaci zdjęcia, na  którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Gwiazda pochwaliła się swoją wspaniałą sylwetką, o której marzy wiele kobiet! Jej fotografię skomentowała nawet Doda! Zobaczcie co napisała Blance Lipińskiej.

Zobacz także: Blanka Lipińska zachwyca się prezentem od Barona! "To jest właśnie miłość w czasach zarazy"

Blanka Lipińska zachwyciła wszystkich swoją sylwetką!

Dla Blanki Lipińskiej nie ma tematów tabu. Gwiazda otwarcie mówi o ingerencjach chirurgicznych w swoje ciało, a w ubiegłym roku pochwaliła się nawet starymi zdjęciami z okresu, kiedy ważyła 30 kg więcej! Pisarka zamieściła wtedy także post, w którym poinformowała jak tego dokonała. 

Sekret jest prosty - przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja ;) Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty - poinformowała wówczas Blanka Lipińska na Instagramie.

Widać, że gwiazda w dalszym ciągu mocno przestrzega diety i intensywnie trenuje, bowiem może pochwalić się naprawdę wspaniałą sylwetką! Ostatnio Blanka Lipińska wstawiła zdjęcie, które jest wspomnieniem z wakacji. Pisarka zamieściła wpis, w którym poinformowała, jak bardzo tęskni za możliwością podróżowania. 

Tęsknie... Marzy mi się podróż, marzy mi się Kite, plaża, wiatr, przestrzeń...wolność mi się marzy...
#JeszczeBedzieNormalnie - napisała Blanka Lipińska.

Jednak oczywiście to figura gwiazdy zrobiła największe wrażenie na internautach, a także na innych gwiazdach! Zdjęcie pisarki skomentowała nawet Doda!

Marzy mi się taki bęc 🤦🏼‍♀️ - napisała Doda

Blanka Lipińska może pochwalić się naprawdę fantastyczną sylwetką i umięśnionym brzuchem! Chyba wiele osób chciałoby wyglądać tak wspaniale jak autorka bestselleru "365 dniu"! Trzeba jednak pamiętać, że pisarka dokonała tego ciężką, systematyczną pracą i nic nie wzięło się samo z siebie. My jesteśmy naprawdę zachwyceni! 

Blanka Lipińska w tym roku może pochwalić się sukcesami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym! Ekranizacja bestselleru "365 dni" okazała się być prawdziwym hitem, a do tego gwiazda znalazła szczęście w miłości u boku Barona

Blanka Lipińska przygotowała dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca.
Instagram

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40