Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska pochwaliła się swoją choinką. Tak nietypowego drzewka jeszcze nie widzieliśmy!

Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska już poczuła klimat świąt Bożego Narodzenia! Właśnie opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie swojej choinki. Trzeba przyznać, że drzewko jest naprawdę oryginalne i jak przyznała sama Blanka - przerażające! Ciekawe, czy przypadnie Wam do gustu. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Moda jesień 2020. Blanka Lipińska w oryginalnych butach za ponad 1300 złotych! Ten model pokochają wielbicielki emu

Blanka Lipińska pochwaliła się swoją nietypową choinką 

W tym roku wiele gwiazd zdecydowało się już znacznie wcześniej rozpocząć przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy pochwalili się swoimi świątecznymi ozdobami już w listopadzie. Pandemia koronawirusa dała się we znaki nam wszystkim, a bożonarodzeniowy klimat może zdecydowanie poprawić humor w tym trudnym czasie. 

Tym razem to Blanka Lipińska postanowiła pochwalić się swoją bożonarodzeniową dekoracją. Autorka "365 dni" jest bardzo aktywna na Instagramie, dlatego na bieżąco możemy dowiedzieć się, co słychać u gwiazdy. Pisarka zdecydowała się na bardzo oryginalną ozdobę. Jej drzewko zdecydowanie nie przypomina tradycyjnej choinki.

Odpaliłam moją creepy choinkę, czyli święta coraz bliżej - napisała Blanka Lipińska. 

I rzeczywiście trudno się nie zgodzić z Blanką Lipińską. Efekt jest naprawdę oryginalny i... dość przerażający. Gwiazda zdecydowała się owinąć mocno powykręcane gałązki niebieskimi lampkami, a całość wygląda niczym drzewko z nawiedzonego lasu! Obok "creepy" choinki, autorka "365 dni" postawiła jasne świece i srebrne gwiazdki. 

Zobaczcie zatem efekt końcowy dekoracji świątecznych Blanki Lipińskiej! Skusilibyście się na tak oryginalną choinkę?

Blanka Lipińska
Instagram

W tym roku już wiele gwiazd zdecydowało się zdecydowanie wcześniej ubrać choinkę! Swoim świątecznym drzewkiem już w listopadzie pochwaliła się między innymi Anna Lewandowska

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37