Blanka Lipińska

Moda jesień 2020. Blanka Lipińska w oryginalnych butach za ponad 1300 złotych! Ten model pokochają wielbicielki emu

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska doskonale wie, co jest modne i stylowe. Autorkę "365 dni" często możemy zobaczyć w wygodnych zestawach, a dzisiaj podziwiamy jej bardzo oryginalne buty! Ten model w szczególności może spodobać się kobietom, które gustują w emu. Koniecznie zobaczcie tę fantastyczną propozycję!

Zobacz także: Blanka Lipińska postawiła na zmiany po rozstaniu z Baronem. Zaczęła od koloru włosów i... przerobienia studia Barona?  

Moda jesień 2020. Blanka Lipińska w oryginalnych butach za ponad 1300 złotych! Ten model pokochają wielbicielki emu

Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem, nie zamierza zwalniać tempa. Gwiazda niedawno zdecydowała się rozjaśnić włosy - postawiła na hitowy kolor, platinum blonde. Teraz zaś co chwila zachwyca nas swoimi nowymi total lookami, a paparazzi często śledzą autorkę "365 dni", dzięki czemu znów możemy podziwiać jej fantastyczną stylówkę. 

Gwiazda w swoich stylizacjach zazwyczaj stawia na wygodę, ale zawsze wygląda to elegancko i z klasą. Tym razem zwróciliśmy szczególną uwagę na oryginalne buty Blanki Lipińskiej! Są teraz absolutnym hitem, ale chyba nie każda kobieta będzie skłonna je założyć. Zobaczcie sami! 

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zdecydowała się na model od INUIKII, w kolorze beżowym. Buty są nie tylko bardzo oryginalne, ale przede wszystkim wygodne i ciepłe, ponieważ wewnątrz są ocieplane kożuchem. Świetnie zatem sprawdzą się również w sezonie zimowym. Model, który ma na sobie Blanka Lipińska dostaniecie na stronie eobuwie.com w cenie 1349 złotych. Skusicie się na nie? 

Blanka Lipińska

Gwiazda zdecydowała się dobrać do nich białe obcisłe spodnie oraz bluzę i ramoneskę w czarnym kolorze. Całą stylizację uzupełnia ciepła, szara czapka. I jak Wam się podoba total look Blanki Lipińskiej? 

Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51