Księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków. Jest uwielbiana przede wszystkim za skromność, naturalność i fakt, że pochodzi ze zwykłej rodziny. Na perfekcyjny wizerunek Kate składa się wiele elementów, a jednym z nich jest choćby to, że potrafi na wielkie wyjścia ubrać się w rzeczy z sieciówki. Przypomnijmy: Księżna Kate w naszyjniku z sieciówki

Reklama

Na fanów księżnej i tych zafascynowanych jej osobą czeka teraz niezwykła gratka. Na rynku ukazała się bowiem jej pierwsza biografia. Książka "Kate. Księżna Cambridge" autorstwa Marcii Moody szczegółowo opisuje życie Kate przed poślubieniem księcia Williama i okazuje się, że wcale nie było ono usłane różami. Wręcz przeciwnie - w szkole przyszła księżna była wyśmiewana.

Jako jedna z nielicznych uczennic nie mieszkała w internacie - dom Middletonów był blisko tej szkoły. To wykluczało Kate z przynależności do nieoficjalnych paczek. Nie buntowała się też, jak wiele jej rówieśniczek, przeciwko rodzicom. Nie pociągał jej również alkohol, papierosy czy inne zakazane używki, które dla wielu nastolatek są synonimem dorosłości. Koleżanki przykleiły jej więc etykietkę grzeczniutkiej - czytaj tej innej i zaczęły szykanować - czytamy.

Wyzwiska i ostracyzm ze strony rówieśników doprowadził do tego, że Kate błagała wręcz rodziców, żeby zmienili jej szkołę. W końcu dopięła swego.

Kiedy Kate dosiadała się do jakiegoś stolika, ostentacyjnie go opuszczały. Potem zaczęły się wyzwiska i inne złośliwości. W końcu Kate poprosiła rodziców o zmianę szkoły.

Grzeczna i spokojna uczennica idealnie pokrywa się z aktualnym wizerunkiem Kate. Jesteście ciekawi innych smaczków z biografii księżnej?

Zobacz: Księżna Kate opowiedziała jak wychowuje małego księcia

Zobacz także

Reklama

Zmęczona Kate bez makijażu na zakupach:

Reklama
Reklama
Reklama