Bilguun Ariunbatar w garniturze, Krystyna Janda
ONS

TYLKO U NAS: Bilguun Ariunbatar zagra w teatrze Krystyny Jandy!

Bilguun Ariunbatar w garniturze, Krystyna Janda
ONS

Bilguun Ariunbaatar zmienia swój wizerunek! Był już zabawnym reporterem telewizji U1 BATOR  w show Szymona Majewskiego, występował w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz skakał do wody z gwiazdami. Teraz spróbuje swoich sił jako aktor!

Bilguun Ariunbaatar zagra u Jandy!

Jak udało nam się dowiedzieć, Bilguun zagra w Och-Teatrze w spektaklu “Udając ofiarę”, który wyreżyseruje Krystyna Janda. Premiera 8 stycznia 2016 r. w warszawskim Och-Teatrze. Poza nim w sztuce zagrają jeszcze m.in. Wojciech Mecwaldowski i Jacek Braciak.

 

Rola w teatrze to obecnie nie jedyne zajęcia Bilguuna. Showman wraz z Mateuszem Banasium założył zespół “Lavina” i od kilku miesięcy intensywnie koncertuje!

Bilguun Ariunbaatar wyleciał z Polsatu

Czy dzięki zmianie wizerunku wróci do łask dyrektor programowej Polsatu, Niny Terentiew? Przypominamy, że Bilguun był swego czasu pupilkiem Niny Terentiew, ale po nieudanym występie w  programie “Celebrity Splash!”, stracił sympatię władz stacji oraz pracę na planie programu “Taniec z gwiazdami”. Bilguun prowadził kulisy show Polsatu wraz z Agnieszką Popielewcz, ale w ostatnim sezonie zastąpiła go Paulina Sykut.

 

Bilguun Ariunbatar

Bilguun Ariunbaatar, Janja Lesar
AKPA

Bilguun Ariunbatar

Bilguun Ariunbaatar
AKPA

Bilguun Ariunbatar

Bilguun Ariunbaatar jako Elvis Presley w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Krystyna Janda

Krystyna Janda w białej koszuli
Eastnews

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08