Beata Tadla, Jarosław Kret, Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Beata Tadla, Jarosław Kret,
1/7
Beata Tadla, Jarosław Kret,

Ostatnio wokół Beaty Tadli i Jarosława Kreta zrobiło się wyjątkowo gorąco. Według medialnych doniesień, para rozstała się, o czym miały świadczyć ostatnie wypowiedzi Jarosława Kreta, które - według późniejszych słów pogodynka - zostały zmanipulowane.

 

Wypowiedź, która wzbudziła tak duże emocje wokół związku pary, dotyczyła ich mieszkań. Jarosław Kret mówił w wywiadzie dla "Faktu".

 

Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje.

 

Właśnie te słowa miały świadczyć o rozstaniu pary. Jak jednak informuje serwis Plotek.pl, Beata i Jarosław nie mają dwóch mieszkań, a... trzy!  Możemy je oglądać na profilach Beaty i Jarosława na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

 

Zobacz: "Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

2/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram

Plotek.pl informuje, że Beata i Jarosław posiadają przytulny dom jednorodzinny w Wawrze. Według informacji serwisu, razem kupili segment z ogródkiem. 

 

Zobacz: Dlaczego Jarosław Kret wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", skoro chce odpaść jako pierwszy?

3/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram

Jak widać na zdjęciach, dom jest bardzo przestronny. Duża kuchnia z jadalnią utrzymana została w klasycznej i stylowej bieli.

 

Zobacz: "Mam dość tego kraju i tych ludzi" ostra reakcja Jarosława Kreta na krytyczne uwagi po rozstaniu z Beatą Tadlą!

4/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram

Natomiast ta fotografia pochodzi z domu Jarosława Kreta, znajdującego się na warszawskiej Starówca. Pogodynek ceni sobie posiadanie pokaźnej biblioteki.

 

To moi przyjaciele. Wierni i milczący. I nikt mi ich nie narzuca. Sam sobie ich wybieram - napisał Kret pod zdjęciem.

 

Zobacz: "Dziękuję wszystkim za wsparcie" Beata Tadla w poruszającym wpisie po występie w "Tańcu z Gwiazdami" 

5/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram
6/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram

Kwiaty też są idealnym elementem wystroju wnętrz. We wspólnym domu Beaty i Jarosława nie brakuje także dużej biblioteki! 

 

Zobacz: To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat! Czy Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Poznaj historię ich miłości

7/7
Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkanie
Instagram

Tak wygląda ogród znanej pary.

 

Podobają się wam wnętrza Beaty i Jarosława?

 

Zobacz: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret