Beata Kozidrak
Newsy

Beata Kozidrak nie rozpacza po rozstaniu z mężem. Nagrywa płytę i teledysk, pokazała swoją szczęśliwą rodzinę! ZDJĘCIA

Beata Kozidrak nie rozpacza po rozstaniu z mężem. Nagrywa płytę i teledysk, pokazała swoją szczęśliwą rodzinę! ZDJĘCIA

Beata Kozidrak właśnie nagrywa nową płytę, niedawno pojechała też do Sopotu nagrywać teledysk do najnowszej piosenki. Beata Kozidrak będzie jeździła tam na wrotkach! Widać,  że wokalistka zespołu Bajm jest w super formie.

 

Beata Kozidrak na wrotkach

 

Beata Kozidrak jest ostatnio uśmiechnięta i zrelaksowana. Wydaje się, że kłopoty małżeńskie już za nią. Beata niedawno obchodziła Dzień Matki razem z całą rodziną i z tej okazji pokazała całą swoją wielopokoleniową rodzinę. Mamę, obie córki Agatę i Kasię oraz dwoje wnucząt. To bardzo miły widok.

 

Beata Kozidrak z mamą, wnukami i córkami

 

Wygląda na to, że Beata Kozidrak jest szczęśliwa, mimo że - jak doniósł niedawno fakt.pl - złożyła pozew o rozwód z Andrzejem Pietrasem.

10 maja wpłynął pozew rozwodowy Pietrasów. Data pierwszej rozprawy nie została jeszcze wyznaczona, ale to tylko kwestia czasu - mówi informator tabloidu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spędzili ze sobą 35 lat i razem tworzyli zespół Bajm. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że w ich związku panuje kryzys, ale teraz to już prawdopodobnie definitywny koniec. Kozidrak przeniosła się do Warszawy i zaczyna nowy etap w życiu.

 

Beata Kozidrak z różowymi ustami

 

Zobacz także: Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Czy jej małżeństwo to już fikcja?

Beata Kozidrak zdjęcia z nowego teledysku
Newsy
Beata Kozidrak szczęśliwa po rozwodzie. Pokazała zdjęcia z nowego teledysku "Upiłam się tobą"!
Beata Kozidrak szczęśliwa po rozwodzie. Pokazała zdjęcia z nowego teledysku "Upiłam się tobą"!
Beata Kozidrak z różowymi ustami
Newsy
Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Czy jej małżeństwo to już fikcja?
Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Czy jej małżeństwo to już fikcja?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras jednak się rozwodzą? Para długo walczyła o swoje małżeństwo, a plotki o kryzysie nieustannie dementowali w różnych wywiadach. Jak dowiedział się fakt.pl,  Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy w lubelskim sądzie. Podobno wokalistka doszła do wniosku, że jej związku nie da się już uratować. 10 maja wpłynął pozew rozwodowy Pietrasów. Data pierwszej rozprawy nie została jeszcze wyznaczona, ale to tylko kwestia czasu - mówi informator tabloidu. Rozwód z pewnością zajmie trochę czasu, a obojgu przysporzy dużo nerwów. W końcu Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spędzili razem 35 lat. Poza wspólnym tworzeniem domu i rodziny, pracowali także razem zawodowo.   Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Wokalistka poślubiła Andrzeja Pietrasa jeszcze jako nastolatka, a dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza córka Kasia. Ich wspólna kariera nabierała tempa, kiedy zdecydowali się na drugie dziecko. Kozidrak i Pietras doskonale łączyli życie zawodowe z wychowywaniem dwóch córek. Niestety, po 35 latach małżeństwa coś się zaczęło psuć. Plotki o ich kryzysie narastały, ale oni zapewniali, że wszystko jest w porządku. Pierwszym dowodem na to, że między nimi nie jest tak dobrze jak dawniej była przeprowadzka Beaty Kozidrak z Lublina do Warszawy, bo podobno gwiazda nie mogła znieść trudnego charakteru męża. Czy pozew rozwodowy już na zawsze zmieni życie piosenkarki?   Zobacz:  Beata Kozidrak odbiła Andrzeja Pietrasa innej kobiecie! "Miał jeszcze dziewczynę, był prawie zaręczony"   Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy Czy jej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem to już rzeczywiście fikcja?

Andrzej Pietras w szarej marynarce
Newsy
Andrzej Pietras skomentował decyzję Beaty Kozidrak o rozwodzie: "Proszę spytać o to PANIĄ Beatę"
Mocny komentarz męża gwiazdy

Andrzej Pietras skomentował rozwód z Beatą Kozidrak! W poniedziałek Fakt poinformował, że wokalistka złożyła pozew rozwodowy 10 maja. Oznacza to, że jej 35-letni związek dobiegł końca. Już od dłuższego czasu plotkowano o tym, że małżeństwie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa nie działo się najlepiej. Pierwszym sygnałem była wyprowadzka piosenkarki z Lublina do Warszawy i nagrywanie solowych płyt, czym podobno chciała udowodnić mężowi, że świetnie sobie radzi sama. "Super Express" sprawdził, czy sprawa rzeczywiście jest w sądzie: 10 maja wpłynął pozew rozwodowy pani Beaty P. i Andrzeja P. Termin pierwszej rozprawy nie został jeszcze wyznaczony - Super Express cytuje to, co usłyszał w sądzie w Lublinie. Tabloid zapytał również o komentarz głównego zainteresowanego, męża gwiazdy, Andrzeja Pietrasa. Co powiedział menadżer Bajmu? Słucham? Nie odniosę się do tego, bo jeszcze nie czytałem, muszę sprawdzić... Proszę zapytać o to Panią Beatę. Przyjdzie moment, to się będę wypowiadać. Kozidrak ma podobno wyłączony telefon. A jeszcze jakiś czas temu nic nie zapowiadało, że para się rozstanie!   Zobacz: Nie pracują razem? Kryzys? Kozidrak i Pietras ucięli wszystkie plotki jednym zdjęciem!   Andrzej Pietras skomentował decyzję Beaty Kozidrak o rozwodzie   Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem 35 lat

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner