Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nie rozpacza po rozstaniu z mężem. Nagrywa płytę i teledysk, pokazała swoją szczęśliwą rodzinę! ZDJĘCIA

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak właśnie nagrywa nową płytę, niedawno pojechała też do Sopotu nagrywać teledysk do najnowszej piosenki. Beata Kozidrak będzie jeździła tam na wrotkach! Widać,  że wokalistka zespołu Bajm jest w super formie.

 

Beata Kozidrak na wrotkach

 

Beata Kozidrak jest ostatnio uśmiechnięta i zrelaksowana. Wydaje się, że kłopoty małżeńskie już za nią. Beata niedawno obchodziła Dzień Matki razem z całą rodziną i z tej okazji pokazała całą swoją wielopokoleniową rodzinę. Mamę, obie córki Agatę i Kasię oraz dwoje wnucząt. To bardzo miły widok.

 

Beata Kozidrak z mamą, wnukami i córkami

 

Wygląda na to, że Beata Kozidrak jest szczęśliwa, mimo że - jak doniósł niedawno fakt.pl - złożyła pozew o rozwód z Andrzejem Pietrasem.

10 maja wpłynął pozew rozwodowy Pietrasów. Data pierwszej rozprawy nie została jeszcze wyznaczona, ale to tylko kwestia czasu - mówi informator tabloidu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spędzili ze sobą 35 lat i razem tworzyli zespół Bajm. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że w ich związku panuje kryzys, ale teraz to już prawdopodobnie definitywny koniec. Kozidrak przeniosła się do Warszawy i zaczyna nowy etap w życiu.

 

Beata Kozidrak z różowymi ustami

 

Zobacz także: Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Czy jej małżeństwo to już fikcja?

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17