Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu
Newsy

Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu! "Zażyczyła sobie 50 tys. zł, co było kwotą nie do przejścia"

Poszło o pieniądze!

Beata Kozidrak nie wystąpi na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Według doniesień Faktu, artystka razem z zespołem Bajm miała być jedną z gwiazd tegorocznej imprezy. Niestety, jak się okazuje, fani nie usłyszą ich hitów w Opolu. Według tabloidu, organizatorzy festiwalu nie zgodzili się bowiem na finansowe żądania Beaty Kozidrak, która chciała zarobić 50 tysięcy złotych! Diva polskiej sceny muzycznej zdecydowała się więc zagrać na innej scenie - w Olkuszu.

Inni artyści zagrają tylko za zwrot kosztów, a Beata zażyczyła sobie 50 tys. zł, co było kwotą nie do przejścia. Bez gwarancji finansowej ze strony organizatorów Opola, wybrała zarobek w Olkuszu - zdradza informator tabloidu.

Żałujecie, że Beata Kozidrak nie pojawi się na słynnym festiwalu w Opolu? Waszym zdaniem 50  tys. złotych za koncert zespołu Bajm to rzeczywiście zbyt wiele?

 

Zobacz także: Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

 

Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu.

 

Organizatorzy nie zgodzili się na żądania finansowe gwiazdy.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Stankiewicz w czarnej spódnicy
Newsy
Sarsa, Kasia Stankiewicz i Kasia Wilk na konferencji festiwalu w Opolu. Kto jeszcze się pojawił?
Beata Kozidrak zarobi 4,5 mln złotych
ONS
Newsy
Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi 4,5 mln złotych ! Według doniesień "Super Expressu", właśnie na taką kwotę może liczyć wokalistka zespołu Bajm. Skąd tak wysoka suma? Tabloid ustalił, że za jeden koncert Beata Kozidrak i jej grupa zgarnia około 50 tysięcy złotych, a w najbliższym czasie odbędzie się ich prawie 50!   Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej. Planujemy około 50 koncertów  - przyznał menadżer zespołu i mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras. Dodatkowo na konto Beaty Kozidrak , jak co roku, wpłynie ok. 2 mln złotych za tantiemy, które otrzymuje jako autorka tekstów swoich hitów. A tych, przez 35 lat obecności na polskim rynku muzycznym, stworzyła blisko 200. Kozidrak rozpoczęła już trasę koncertową "Bingo Tour" na której fani usłyszą największe przeboje zespołu Bajm i ich najnowsze utwory m.in. piosenkę "Bingo" . To potwierdzenie, że Beata Kozidrak to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej!   Zobacz także: "Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą". Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu   Według doniesień tabloidu Beata Kozidrak zarobi ok. 4,5 mln złotych.   Piosenkarka razem z zespołem ruszyła w trasę koncertową.

Beata Kozidrak o karierze filmowej
ONS
Newsy
Beata Kozidrak rzuci śpiewanie? Chce zagrać w filmie u boku gwiazd
Znudziła jej się już scena?

Beata Kozidrak od lat zachwyca nas swoim wyjątkowym głosem. Wraz z zespołem Bajm nagrała mnóstwo hitów, które do dziś grane są przez największe stacje radiowe. Jednak utalentowana artystka, po kilkudziesięciu latach działalności na polskiej scenie muzycznej chciałaby spróbować czegoś innego. Zobacz: Beata kpi z celebrytek: Najważniejsza jest scena, a nie ścianka Kozidrak już od ponad 35 lat z powodzeniem występuję na scenie i gra mnóstwo koncertów. Jak dowiedział się "Super Express", piosenkarka porzuciłaby jednak na moment występy, by móc zagrać w komedii romantycznej. Gdyby producenci zaproponowali jej taką rolę, zgodziłaby się od razu. Najchętniej u boku wielkich gwiazd: Gdybym dostała propozycję zagrania w fajnej komedii, z dobrym scenariuszem, na pewno bym się zgodziła. Chętnie wystąpiłabym u boku Ani Przybylskiej czy Agnieszki Dygant, które świetnie czują się w komediowym repertuarze . Taki babski świat interesuje mnie najbardziej - mówi gwiazda Obecność Kozidrak w filmie byłaby na pewno wielką sensacją. Producenci - do boju! Zobacz: Beata Kozidrak w stylu emo powitała Nowy Rok   Beata Kozidrak na Festiwalu w Opolu kusi zgrabnymi nogami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner