Beata Kozidrak w koszulce

"Szklanka wody" czy "Biała Armia"... Wiemy, jaki przebój Beaty Kozidrak pokochały jej wnuki!

Beata Kozidrak w koszulce

Beata Kozidrak ostatnio dużo czasu spędza ze swoimi wnukami. Jej znajomi twierdza, że odkąd przeprowadziła się do Warszawy, każdą wolną chwilę stara się spędzać właśnie z  rodziną. Mało tego! Siedmioletni Sebastian i niespełna trzyletnia Zosia ostatnio mieli okazję podziwiać Beatę Kozidrak na estradzie w czasie jej trasy „B3 Exclusive Tour”, którą artystka sama wyprodukowała.

Śpiewały i tańczyły. Najbardziej podobało im się, gdy Beata śpiewała ich ulubiony przebój „Bingo” – zdradza nam znajoma gwiazdy.

Kozidrak zawsze dbała o to, aby jej najbliżsi trzymali się razem. Często zaprasza do siebie rodzinę, gotuje dla nich i organizuje dla wnuków wspólne zabawy. Dzieciaki czasem zabierane są na koncerty babci. Tym bardziej, że ich mama Kasia Pietras śpiewa w chórkach u swojej mamy.

 

Jakie ma plany Beata Kozidrak?

Po zakończeniu trasy, w kwietniu, artystka planuje wspólny odpoczynek razem z córkami i wnukami. Kierunek? Nie został jeszcze wybrany. Wiadomo jednak, że artystka lubi wypoczywać na południu Europy, a zwłaszcza w Hiszpanii.

 

Zobacz: Beata Kozidrak z wnukiem i córką na zakupach! Gwiazda to sexy babcia! ZDJĘCIA

 

Beata Kozidrak z córką Kasią

Beata Kozidrak z córką

 

Wnuki Beaty Kozidrak chodzą na jej koncerty

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43