Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"!? TVP ostatecznie pożegnało się z aktorką?

Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews

W karierze Barbary Kurdej-Szatan przyszedł czas na wielkie zmiany! Najpierw pojawiły się informacje, że nie będzie już prowadzącą „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, a teraz okazuje się, że TVP ostatecznie postanowiło pożegnać się z gwiazdą stacji. Jak donosi"Super Express" aktorka odejdzie też z „M jak miłość”, o czym do niedawna nie było mowy! To wielka zmiana zarówno dla Basi, jak i dla widzów serialu. Co stanie się z jej postaci? Zostanie uśmiercona?

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan z TVP związana była przez pięć lat i szybko stała się twarzą stacji. Prowadziła koncerty, festiwale, programy rozrywkowe aż w końcu trafiła do najpopularniejszego serialu TVP 2, gdzie wcieliła się w postać Joanny. Początkowo była jedynie nianią Wojtusia Chodakowskiego, ale jej rola została rozbudowana i w efekcie stała się jedną z głównych postaci serialu. Teraz widzowie muszą przygotować się na pożegnanie z Joanną Chodakowską. Według informacji, do których dotarł "Super Express" stacja pożegnała się z Basią Kurdej-Szatan definitywnie i musi odejść też z  "M jak miłość". Jednak nie będzie to nagłe zniknięcie, bo nowe odcinki są już przygotowane, a scenariusz napisany, dlatego jej postać zapewne zniknie dopiero w przyszłym roku:

Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku - informuje źródło tabloidu.

Co się stanie z postacią Joanny Chodakowskiej w "M jak miłość"?

Bardzo prawdopodobne jest, że Asia wyjedzie z Polski. Do serialu w nowym sezonie wróci Michał, który będzie chciał zdobyć serce swojej sąsiadki, a w zrealizowaniu planu pomoże mu Wojtuś. Być może Joanna zostawi Leszka, który zostanie ojcem dziecka swojej byłej narzeczonej, i wróci do Michała. Para może zacząć nowe życie w Szwecji. To nie byłby pierwszy przypadek, kiedy osoba odchodząca z serialu nie jest uśmiercana, ale wyjeżdża. Taki los spotkał postacie grane m.in. przez Joannę Koroniewską czy Kacpra Kuszewskiego.

Basia Kurdej-Szatan o odejściu z TVP

Dla aktorki odejście ze stacji, w której brała udział w wielu projektach to ogromna zmiana. Jednak Basia Kurdej-Szatan zaakceptowała ten fakt i już ruszyła do przodu. Bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", a jej rola w serialu stacji Polsat "W rytmie serca" być może zostanie rozbudowana:

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego wszystko, co mnie spotyka, przyjmuję z wielką pokorą - mówi  we "Fleszu" Barbara

Sądzicie, że odejście z TVP wyjdzie aktorce na dobre? Wszystko wskazuje na to, że dołączy do gwiazd Polsatu! Będzie konkurencją dla Pauliny Sykut-Jeżyny?

 

Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu

Joanna Chodakowska jest jedną z najbardziej lubianych postaci w "M jak miłość"

Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12