Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem?
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzut zniesławienia Straży Granicznej! 

Według mediów aktorce grozi nawet rok pozbawienia wolności! Barbara Kurdej-Szatan nie przyznaje się do winy.

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem? Według doniesień portalu tvp.info aktorka usłyszała zarzut zniesławienia Straży Granicznej i jej funkcjonariuszy. Sprawa dotyczy głośnego wpisu gwiazdy sprzed kilku miesięcy, kiedy to w bardzo ostry sposób skomentowała nagranie z wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Jest komentarz rzeczniczki Prokuratury Okręgowej w Warszawie!

Barbara Kurdej-Szatan drastycznie ścięła włosy. "Rafał nie chciał, Hania protestowała!"

Barbara Kurdej-Szatan nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów

Jesienią ubiegłego roku wokół Barbary Kurdej-Szatan zrobiło się naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą mocnego wpisu aktorki, która bardzo emocjonalnie zareagowała na nagranie znalezione w sieci. Na nagraniu można było zobaczyć funkcjonariuszy Straży Granicznej i grupę uchodźców z małymi dziećmi. Barbara Kurdej-Szatan w mocnych słowach skomentowała zachowanie funkcjonariuszy pisząc, że są "maszynami bez serca, bez mózgu". Komentarz aktorki wywołał ogromne emocje wśród internautów, którzy stanęli w obronie funkcjonariuszy. 

Teraz okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan usłyszała m.in. zarzut zniesławienia Straży Granicznej. 

Rzeczniczka przekazała, że Barbarze K.-Sz. przedstawiony został dziś zarzut zniesławienia Straży Granicznej oraz jej funkcjonariuszy wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej poprzez zamieszczenie na jednym z portali społecznościowych wpisu, w którym znieważyła funkcjonariuszy określeniem m. in. „mordercy”- czytamy na portalu tvp.info.pl.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie afery z Janem Klimentem. Broni tancerza?

Barbara Kurdej-Szatan krytykowana za solidaryzowanie się z Ukrainą
Artur Zawadzki/REPORTER, ARIS MESSINIS/AFP/East News

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z portalem zdradziła, że Barbara Kurdej-Szatan nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Według informacji tvp.info.pl aktorce może grozić rok pozbawienia wolności, kara ograniczenia wolności lub grzywna. 

Kobieta nie przyznała się i złożyła obszerne wyjaśnienia- dla portalu powiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz także: Finał "Mask Singer": To oni ukrywali się pod maskami! Lista uczestników

Barbara Kurdej-Szatan zabiera głos w sprawie śmierci Agnieszki z Częstochowy
Mateusz Jagielski/East News

Przypominany, że aktorka bardzo szybko usunęła kontrowersyjny wpis o działaniach Straży Granicznej i przeprosiła funkcjonariuszy. Po wybuchu afery Jacek Kurski ogłosił, że TVP nie zamierza dłużej współpracować z  Barbarą Kurdej-Szatan. 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie i nowym etapie w życiu!

Barbara Kurdej-Szatan pokazła dom po burzy
Instagram / @kurdejszatan

Basia Kurdej szatan w niebieskiej kurtce i czapce
Newsy
Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie głośnego wpisu Basi Kurdej-Szatan. "Smutna, zestresowana, płakała"
Kontrowersyjny wpis Barbary Kurdej-Szatan dotyczący Straży Granicznej spotkał się z błyskawiczną reakcją nie tylko internautów, ale i prokuratury, która wszczęła w tej sprawie śledztwo z urzędu. Jak reaguje gwiazda "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan swoim niedawnym wpisem dotyczącym sytuacji na granicy polsko-białoruskiej wywołała ogromne kontrowersje. Gwiazda „M jak miłość” w wulgarnych słowach wypowiedziała się o pracy Staży Granicznej i tym razem na hejcie w sieci się nie skończyło. Sprawą zajęła się prokuratura - i choć nagranie dawno zniknęło z profilu aktorki – konsekwencje mogą być poważne! Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie wpisu Basi Kurdej-Szatan W listopadzie na profilu profilu Ogólnopolskiego Strajku Kobiet pojawiło się nagranie z polsko-białoruskiej granicy, na którym widać jak matki z płaczącymi dziećmi przepychają się ze Stażnikami Granicznymi. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się do niego odnieść i opublikowała bardzo emocjonalny wpis, w którym nie przebiera w słowach. Pojawia się w nim wiele wulgaryzmów oraz niewybrednych i bardzo emocjonalnych określeń pod adresem strażników granicznych. Wpis został szybko usunięty, ale tym razem konsekwencje mogą być o wiele bardziej poważne niż krytyka internautów, bo Prokuratura w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zgłoszenie do prokuratury skierował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej – informowała PAP Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem! "Między nami wcale nie było różowo" Jakie konsekwencje może ponieść Barbara Kurdej-Szatan? Za znieważenie funkcjonariusza na służbie aktorce grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności...

Basia Kurdej Szatan przeprasza Straż Graniczną
TRICOLORS/East News
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie. Przeprasza Straż Graniczną za kontrowersyjny wpis 
Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do kontrowersyjnego wpisu i po raz kolejny przeprosiła. Niestety, konsekwencje dla aktorki mogą być poważne. Już straciła pracę w TVP, a sprawa trafiła do prokuratury...

Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła pracowników Straży Granicznej za kontrowersyjny wpis, w którym padły wulgarne słowa pod ich adresem. Teraz aktorka w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych wytłumaczyła, że jej słowa odniosły się jedynie do sytuacji przedstawionej na nagraniu i podkreśla, że "szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo". Tymczasem już wczoraj Jacek Kurski, prezes TVP, poinformował, że Barbara Kurdej-Sztan nie pojawi się premierowo w produkcjach Telewizji Polskiej, a ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktorki zostanie wyemitowany 6 grudnia. To nie jedynie konsekwencje jakie mogą spotkać aktorkę... Barbara Kurdej-Szatan w oświadczeniu przeprasza Straż Graniczną i tłumaczy swój kontrowersyjny wpis Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym po raz kolejny tłumaczy, że jej emocjonalna reakcja odnosiła się jedynie do pokazanej w nagraniu sytuacji i przeprosiła za wulgarne słownictwo. Aktorka dodaje też, że ma ogromny szacunek do służb mundurowych, które zapewniają bezpieczeństwo : Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w...

Basia Kurdej-Szatan wyrzucona z M jak miłość?
mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan znika z serialu! Jacek Kurski kończy współpracę z aktorką
Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski na Twitterze poinformował, że Barbara Kurdej Szatan nie będzie już występować w TVP. To konsekwencje kontrowersyjnego wpisu aktorki?

Jacek Kurski poinformował na Twitterze, że Barbara Kurdej-Szatan "nie będzie już więcej premierowo występować w TVP". Prezes Telewizji Polskiej zdradził, kiedy widzowie zobaczą ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktorki. To szokująca wiadomość dla fanów serialu i wygląda na to, że jest konsekwencją głośnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan na temat Straży Granicznej. Barbara Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan swoim niedawnym wpisem na temat tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej wywołała prawdziwą burzę w sieci. Szokujący post szybko zniknął z profilu gwiazdy "M jak miłość" , ale konsekwencje jakie niesie jego publikacja mogą być naprawdę poważne, a sprawę bada już prokuratura . Teraz okazuje się, że to nie koniec! Jacek Kurski poinformował, że aktorka nie będzie więcej premierowo występować w TVP. Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. Zobacz także:  Gwiazda żegna się z "M jak miłość"! Poruszający wpis Jacek Kurski podkreślił, że w obecnej sytuacji bardzo ważne jest wsparcie dla wszystkich służb, które bronią granicy Polski, a kontrowersyjny wpis aktorki sprawił, że nie ma dłużej dla niej miejsca w TVP.  1/2 Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik