Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy

Są pierwsze wyniki badań psychiatrycznych Dariusza K. Nie pomogą mu w procesie

Złe wiadomości dla celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie docelowo ma spędzić trzy miesiące. Jednocześnie prokuratura pracuje nad zbieraniem dowodów i ekspertyz, które umożliwią jej postawienie mu zarzutów i skierowania sprawy do sądu. Sytuacja celebryty nie wygląda najlepiej i ciężko będzie mu uniknąć kary. Przypomnijmy: Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty

Adwokaci Darka K. dwoją się i troją, żeby pomóc swojemu klientowi, wymyślając kolejne linie obrony, ale ich wysiłki mogą iść na nic. Podejrzany został bowiem skierowany na badania psychiatryczne, a wyniki które otrzymała prokuratura raczej go nie ucieszą. Jak donosi TVP Info, z opinii biegłych wynika, że w momencie spowodowania wypadku, w którym zginęła kobieta, muzyk był poczytalny, mimo że brał narkotyki. Biegli nie wierzą też w zapewnienia obrony Darka K., która twierdzi, że ich klient nie brał wcześniej narkotyków.

W świetle tych doniesień wszystko wskazuje na to, że gwiazdora czeka surowa kara.

Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby


Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty
Krótkie podsumowanie sytuacji celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozpoczęcie procesu w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Tuż po umieszczeniu w areszcie, celebryta zatrudnił nowych prawników, których celem jest wydostanie z niego ich klienta przed upłynięciem zasądzonych trzech miesięcy. Pierwsza próba się jednak nie powiodła. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony Sytuacja podejrzanego nie wygląda najlepiej. Na przestrzeni ostatniego tygodnia na światło dzienne wyszło wiele faktów, które z pewnością nie pomogą Darkowi K. w dążeniu do uzyskania upragnionej wolności. Najpierw jeden z tabloidów poinformował, że były mąż Górniak notorycznie łamał przepisy drogowe i jest winny państwu fortunę za niezapłacone mandaty. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby W momencie wypadku Dariusz K. był pod wpływem kokainy, a najnowsze doniesienia sugerują, że nie był to jednorazowy wybryk celebryty.   Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka - informowało TVP.info. Jaką linię obrony zamierza wybrać Dariusz K. w tej niezbyt pomyślnej dla niego sytuacji? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", były menadżer gwiazd zamierza bronić się kłopotami ze zdrowiem i przewlekłą depresją. Okazuje się, że poza skruchą i propozycją zadośćuczynienia, zamierza jeszcze zasłaniać się... kłopotami żołądkowymi. Obrona ma zamiar powołać się na rzekomo chorowitą naturę K....

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Darek K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Nie wszystko jednak stracone
To może być nietypowa uroczystość

Wciąż głośno jest o tragicznym wypadku sprzed dwóch tygodni, który spowodował Dariusz K. , były mąż Edyty Górniak. Mężczyzna jadąc po jednej z warszawskich dzielnic, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Muzyk aktualnie przebywa w areszcie, a jego prawnicy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Wydarzenia sprzed kilkunastu dni to tragedia nie tylko dla rodziny zmarłej, ale również dla ukochanej Darka, Izabeli Adamczyk . Kobiecie ciężko pogodzić się z tym, że jej partner z którym ma dziecko jest w areszcie. Poznali się ponad dwa lata temu i dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jak podaje Super Express, w sierpniu miał się odbyć ich ślub. Para planowała, że będzie to romantyczne wydarzenie, choć jak już wiemy - takie z pewnością nie będzie. Być może zdecydują się na ślub w areszcie, ponieważ  prawo dopuszcza taką ewentualność.   Oczywiście można wziąć ślub w areszcie. Nie ma ku temu przeciwskazań. Ślubu cywilnego udziela urzędnik z USC, który stawia się w tym celu w areszcie. - mówi tabloidowi rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Jarosław Góra.   Para po całej uroczystości może liczyć na godzinę intymności.  Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku. Jak czuje się jej ukochany?   Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie:

Wizyta ukochanej u Dariusza K. w areszcie
ONS
Newsy
Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli
Jak wyglądało ich spotkanie?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Na wniosek prokuratory celebryta został tam umieszczony na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia, ale jego obrońcy już pracują nad tym, aby zarówno prawdopodobna kara, jak i areszt, uległy zdecydowanemu złagodzeniu. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Całą sytuację mocno przeżywa jego narzeczona, Izabela . Para miała się niebawem pobrać, wiodła też do tej pory bardzo luksusowe życie. Jak donosi "Super Express", ukochana odwiedziła wczoraj Darka w areszcie, ale wizyta nie do końca poszła po ich myśli. Izabela nie mogła powstrzymać łez i była roztrzęsiona, ponadto nie przekazano podejrzanemu żadnej paczki. Zasady w areszcie są niezwykle restrykcyjne i dotyczą nawet ubioru.   Tymczasowo aresztowani w Areszcie Śledczym w Warszawie-Służewcu korzystają z bielizny (do 5 sztuk) oraz odzieży własnej (koszula, sweter lub bluza, spodnie) w ilości 2 zmian stosownych do pory roku. Osadzony prania odzieży własnej dokonuje samodzielnie w celi mieszkalnej; w tutejszym areszcie nie ma pralni do użytku osadzonych - komentuje dla "Super Expressu" Aneta Maicka , z-ca kierownika Działu Penitencjarnego Aresztu Śledczego na Służewcu. Tabloid z satysfakcją podkreśla też, że Dariusz K. będzie musiał pożegnać się z drogimi ubraniami m.in. od Dolce & Gabbana, które miał na sobie w momencie zatrzymania. Zobacz: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner