Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy

Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby

Celebryta czuł się bezkarny

Dariusz K. od ponad miesiąca przebywa w areszcie. Celebryta odmówił składania wyjaśnień w sprawie wypadku, w którym zginęła starsza kobieta. Co więcej, jego prawnicy próbowali wyciągnąć swojego klienta z aresztu przed upływem trzech miesięcy, na które umieścił go tam prokurator. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony

Podejrzany oferował wpłacenie ogromnej kaucji i zapewniał, że posiada zabezpieczenie finansowe. Okazuje się jednak, że ma to niewiele wspólnego z prawdą. Jak donosi "Na Żywo", Dariusz K. jest zadłużony na 170 tysięcy złotych. A wszystko to przez... niezapłacone mandaty. Celebryta konsekwentnie odmawiał ich zapłaty, a w międzyczasie narosły gigantyczne odsetki. Teraz zainteresował się nim Urząd Skarbowy.


Jak się okazuje, ciążą na nim zaległe mandaty. Było ich tyle, że uzbierała się astronomiczna suma 170 tysięcy złotych! Ściągnięciem należności zajmuje się urząd skarbowy - czytamy w "Na Żywo".


To ponoć nie wszystko, bo tabloidy donoszą, że "prywatne" długi Darka K. sięgają jeszcze wyższych kwot.

Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem

Darek K. wyprowadzany z aresztu:

Siostry Dariusza K. zadowolone z jego aresztowania
Akpa
Newsy
Nie wszyscy wspierają Darka K. Z aresztu cieszą się jego siostry
Jak to możliwe?

Sytuacja Dariusza K. jest niezwykle skomplikowana. Celebryta ponad trzy miesiące temu potrącił śmiertelnie starszą kobietę, będąc dodatkowo pod wpływem narkotyków. Próby wydostania go z aresztu nie powiodły się, ale możliwe, że Darek uniknie wysokiej kary. Przypomnijmy: Dariusz K. może uniknąć surowej kary. Wszystko przez błąd policji Podejrzany może liczyć na wsparcie rodziny, choć jeśli wierzyć tabloidom, w ostatnim czasie odwiedza go tylko ukochana Izabela. Okazuje się jednak, że są też tacy, którzy cieszą się z odsiadki Dariusza. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", siostry celebryty są zadowolone z jego pobytu w areszcie - wierzą, że to zmieni jego postępowanie. Kiedyś stosunki Darka, Anny i Doroty były fantastyczne, ale po rozwodzie z Górniak, siostry zaczęły niepokoić się jego postępowaniem.   Chciał zaimponować Izie, obsypywał ją prezentami, organizował imprezy, niestety nie stronił też od narkotyków. Dorota i Anka próbowały na niego wpłynąć, by zmienił życie, ale nie słuchał. Już wtedy mówiły, że musi dojść do tragedii, by Darek się opamiętał. Dziś nie mogą się pogodzić z tym, że nie walczyły, by go wyrwać z nałogu i że przez niego zginęła niewinna kobieta - czytamy w "Na Żywo". Myślicie, że ewentualny pobyt w więzieniu rzeczywiście go odmieni? Zobacz: Darek K. musi unikać współwięźniów. Złożył obietnicę Allanowi Dariusz K. w kajdankach przed aresztem:

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty
Krótkie podsumowanie sytuacji celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozpoczęcie procesu w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Tuż po umieszczeniu w areszcie, celebryta zatrudnił nowych prawników, których celem jest wydostanie z niego ich klienta przed upłynięciem zasądzonych trzech miesięcy. Pierwsza próba się jednak nie powiodła. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony Sytuacja podejrzanego nie wygląda najlepiej. Na przestrzeni ostatniego tygodnia na światło dzienne wyszło wiele faktów, które z pewnością nie pomogą Darkowi K. w dążeniu do uzyskania upragnionej wolności. Najpierw jeden z tabloidów poinformował, że były mąż Górniak notorycznie łamał przepisy drogowe i jest winny państwu fortunę za niezapłacone mandaty. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby W momencie wypadku Dariusz K. był pod wpływem kokainy, a najnowsze doniesienia sugerują, że nie był to jednorazowy wybryk celebryty.   Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka - informowało TVP.info. Jaką linię obrony zamierza wybrać Dariusz K. w tej niezbyt pomyślnej dla niego sytuacji? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", były menadżer gwiazd zamierza bronić się kłopotami ze zdrowiem i przewlekłą depresją. Okazuje się, że poza skruchą i propozycją zadośćuczynienia, zamierza jeszcze zasłaniać się... kłopotami żołądkowymi. Obrona ma zamiar powołać się na rzekomo chorowitą naturę K....

Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony
Jak spisał się jego nowy adwokat?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na start sprawy, w której prokurator postawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem narkotyków. Podejrzany może liczyć na wizyty swojej ukochanej, choć ich przebieg zdaje się być daleki od idealnego. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Celebryta ma spędzić w areszcie trzy miesiące, choć jakiś czas temu zatrudnił nowego adwokata, którego zadaniem było odwrócić tę sytuację - Darkowi K. mocno zależało na tym, aby na wolności oczekiwać kolejnych kroków podjętych przez prokuraturę. Mecenas Marek Kondracki podkreślał, że jego klient nie będzie utrudniał śledztwa, a dozór policji i zakaz opuszczania kraju będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Sąd jest jednak zupełnie innego zdania. Sąd nie uwzględnił tego zażalenia. Nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o długość aresztu K. Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego. Czekamy na szczegółową informację na temat zawartości narkotyków we krwi podejrzanego oraz na wyniki postępowania dowodowego - tłumaczy w rozmowie z TVN Warszawa Przemysław Nowak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przed podejrzanym jeszcze dwa miesiące pobytu w areszcie. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner