Najmłodsze dziecko Sary Boruc i Artura Boruca to prawdziwy słodziak. Nowe zdjęcie małego Noaha podbiło serca internautów. Nie sposób się nie uśmiechnąć, patrząc na radosny wyraz twarzy chłopca. Synek pary w maju skończy już dwa latka. Zobaczcie, jak się zmienił w ciągu ostatnich miesięcy:

Reklama

Nasz grubcio - napisała pieszczotliwie Sara Boruc

To zdjęcie to kwintesencja słodyczy! Musicie to zobaczyć! Do kogo robi się bardziej podobny?

Zobacz także: Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Urocze zdjęcie syna Artura i Sary Boruc

Wymarzony synek Sary i Artura Boruców pojawił się na świecie dokładnie 5 maja 2019 roku. Chłopiec otrzymał piękne i oryginalne imię Noah. Wzruszającym nagraniem z synkiem, jako pierwszy pochwalił się dumny tata:

Jest już z nami Noah❤️. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuję...Noah is here - napisał wówczas

Czas leci, a mały Noah rośnie jak na drożdżach. Niedługo skończy już dwa latka. Jego rodzice z radością pokazują kolejne zdjęcia maleństwa na Instagramie. Jakiś czas temu furorę zrobiło zdjęcie malucha w stylizacji Balanciaga wartej ponad 2000 zł. Na profilu Artura Boruca właśnie pojawiło się nowe zdjęcie Noaha. Tylko zobaczcie, jak się zmienił!

Zobacz także

Ktoś miał dzisiaj dwa treningi????? #preseason #legiawarszawa - napisał piłkarz, prezentując pucołowate policzki najmłodszej pociechy

Pieszczotliwy komentarz zostawiła również Sara Boruc:

Grubcio nasz ❤️

Zdjęcie chłopca rozczuliło internautów. Niektórzy z nich zauważyli coraz większe podobieństwo do Artura Boruca:

- "Kiedy ludzie mówią ze jesteś cute a ty i tak wiesz ze wymiatasz"???????? Śliczny ????????????
- Cały tata ????
- Jaki słodziak
- Boski Nonuś ????❤️

To zdjęcie to kwintesencja słodyczy!

Zobacz także: Tak Sara i Artur Borucowie świętują pierwsze urodziny syna Noah! Życzenia złożyła mu Anna Lewandowska

Artur Boruc pokazał nowe zdjęcie Noaha. Sara Boruc pieszczotliwie nazwała go "grubciem". Zobaczcie, urocze zdjęcie malca.

Fani sportowca i jego żony uwielbiają oglądać zdjęcia małego Noaha.

Instagram

Noah Boruc rośnie jak na drożdżach! Dopiero co tata chwalił się jego narodzinami, a już za kilka miesięcy chłopiec skończy dwa latka!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama