Party Stories
Artur Boruc i Noah
Instagram
Newsy

Artur Boruc to tata na medal? Zobaczcie, jak zajmuje się swoim synkiem!

Na początku maja Sara Boruc i Artur Boruc po raz kolejny zostali rodzicami. Gwiazdy doczekały się synka, który w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa otrzymał zagraniczne imię - Noah. Sara i Artur nie robią żadnej tajemnicy z tego jak wygląda ich najmłodszy członek rodziny. Małżeństwo zdecydowało się nie zakrywać twarzy dziecka na zdjęciach w sieci. Fotografie dumnych rodziców na Instagramie biją każdego dnia rekordy popularności! Dlaczego? Bo Noah uwielbia aparat, a dumna mama może mu robić wiele zdjęć, podczas gdy jej mąż opiekuje się dzieckiem! 

Czy Sara Boruc to wielka szczęściara? Tylko spójrzcie jak jej mąż pomaga w opiece nad Noah! Zdjęcia, które wybraliśmy na pewno Was rozczulą! Zobaczcie.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sara Boruc w czarnej bluzce
Instagram
Newsy
Sara Boruc pokazała piękne portrety syna! To najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie!

Sara Boruc opublikowała urocze zdjęcia swojego syna! Mały Noah urodził się blisko dwa miesiące temu. W tym czasie dumna mama często pokazywała chłopca na Instagramie. Sara Boruc należy do grona gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem twarzy dziecka w sieci, dlatego internauci mogą obserwować, jak z każdym dniem zmienia się jej maluszek. Teraz na Instagramie pojawiła się nowa, naprawdę słodka fotka chłopca! Spójrzcie na jego słodką minę!  Internauci zachwyceni synem Sary Boruc Sara Boruc od chwili porodu chętnie pokazuje się w sieci zdjęcia syna i od samego początku nie zakrywa jego twarzy. Teraz Noah ma już dwa miesiące i jest prawdziwym słodziakiem! Internauci są nim zachwyceni! Kocham tą minę!! Ulubione Emoji 😏 Mój elegancik pod muszką 🙈🥺😩🤭- napisała dumna mama.  Internauci są oczarowani nowymi fotkami chłopca. Niektórzy fani zauważyli, że Noah jest bardzo podobny do swojego taty. - jak z reklamy 😍 - Tutaj cały Artur!😘 - Mały Artur i mała Sara w jednym💥- czytamy pod zdjęciem chłopca. Zobaczcie nowe zdjęcia syna Sary Boruc! To najsłodsze, co dziś zobaczycie! Sara Boruc pokazała zdjęcia syna.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Kocham tą minę!! Ulubione Emoji 😏 Mój elegancik pod muszką 🙈🥺😩🤭🥰 #baby #babynoah #cutebaby #cutenessoverload #cute #babyboy #noahborucmannei #boruc #mannei #borucmannei Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name) Lip 2, 2019 o 1:01 PDT Noah urodził się na początku maja.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner