Ariana Grance, Pete Davidson, Mac Miller
Instagram
1/4
Instagram

 

Ariana Grande powoli otrząsa się z dramatycznych przeżyć, których doświadczyła. Nie dość, że rozstała się z chłopakiem, to jeszcze jej były partner został znaleziony martwy w swoim domu. To mocno nadwyrężyło zdrowie gwiazdki. Do tego stopnia, że wycofała się z show-biznesu i przestała korzystać z social mediów. Wygląda jednak na to, że Ariana Grande powoli wraca do formy. Niedawno zaprezentowała wszystkim swój nowy singiel pt. "Thank You, Next", w którym rozlicza się z byłymi partnerami. Teraz z kolei plotkuje się, że wokół niej być może pojawił się ktoś wyjątkowy... Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

POLECAMY: Fani oskarżają Arianę Grande o śmierć Mac Millera! Para rozstała się w maju...

2/4
Instagram

 

Ariana Grande jest zakochana?

Ariana Grande i Pete Davidson byli nawet zaręczeni. Komik wręczył swojej ukochanej pierścionek o wartości 93 tysięcy dolarów! Piosenkarka nie chciała go jednak zatrzymać. Gdy rozstawała się z Petem Davidsonem, oddała mu również drogocenną biżuterię. Co ciekawe, na palcu piosenkarki pojawił się już nowy pierścionek. Pod jednym ze zdjęć, na którym widać nowe cacko, gwiazda napisała: 

Jest mi z tym dobrze.

Czy to oznacza, że Ariana Grande definitywnie zapomniała o przeszłości i zaczęła sobie układać życie z kimś zupełnie innym? Tego na razie nie wiadomo. Fani gwiazdy z wypiekami na twarzy czekają na kolejne doniesienia na temat jej życia prywatnego. Ciekawe, czy już niedługo u jej boku pojawi się nowy ukochany?

Zobacz także: Ariana Grande zaopiekowała się przyjacielem Mac Millera

3/4
Ariana Grance, Pete Davidson, Mac Miller

 

Mac Miller i Pete Davidson zajmowali ważne miejsce w jej życiu. Z pierwszym z nich spędziła aż dwa lata. Niestety, ten związek zabiło uzależnienie rapera od narkotyków. Ariana Grande miała dosyć i zostawiła muzyka. Chwilę później związała się z Petem Davidsonem. Para błyskawicznie ogłosiła swoje zaręczyny. Jednak i ten związek zakończył się fiaskiem tuż po tym, jak na jaw wyszło, że Mac Miller nie żyje. 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

4/4
Instagram

 

Myślicie, że piosenkarka znajdzie w końcu szczęście w miłości?

Więcej na temat Ariana Grande