East News

Niedawno pokazywaliśmy wam niepokojące zdjęcia, które obiegły media. Justin Bieber wyglądał na nich naprawdę źle. Zaczerwieniona twarz, rozczochrane włosy, szkliste oczy... Widać, że muzyk przechodzi teraz trudny czas. Niektórzy twierdzą, że jest to spowodowane kryzysem, jaki ma trawić jego małżeństwo. Justin Bieber w końcu sam zabrał głos w tej sprawie. Jego wpis na Instagramie wprawił w osłupienie fanów!

Justin Bieber walczy z depresją?

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber od lat zmaga się z depresją oraz uzależnieniem od różnych substancji. Choć to ostatnie wydaje się być pod kontrolą, gorzej jest z kondycją psychiczną gwiazdy. Justin Bieber w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vogue" sam przyznał, że nie jest z nim najlepiej. Zapewnił jednak, że dzięki wsparciu Hailey Baldwin powoli wychodzi na prostą. Jak więc tłumaczyć jego najnowszy wpis na Instagramie?

Justin Bieber zamieścił zdjęcie, na którym jest w bardzo złej kondycji nie tylko psychicznej, ale i fizycznej. Nieobecny gwiazdor opiera się na ramieniu Kanye Westa i swojego menedżera. Pod fotografią pojawił się także bardzo osobisty wpis piosenkarza. 

- Cały czas walczę. Czuję, że jestem daleko od samego siebie, czuję się dziwnie... Zawsze dochodzę do siebie, więc bez obaw. Chcę po prostu zwrócić się do was i poprosić: módlcie się za mnie. Bóg jest wierny, a modlitwy naprawdę działają - napisał Justin Bieber do swoich fanów.

Ten wpis łapie za serce

Jak myślicie, co się dzieje z gwiazdorem?

East News

Czy w jego związku naprawdę nie dzieje się najlepiej?

East News

Zobacz także: Druzgocące zdjęcia Justina Biebera! Czy to dowód na to, że jego małżeństwo jest już fikcją?

Więcej na temat Justin Bieber