Party Stories
Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News
Newsy

Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jest na nim cała rodzina

Rodzina Królikowskich przechodzi aktualnie bardzo trudny okres. Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już ponad dwa tygodnie. Podczas pogrzebu Antoni Królikowski podziękował tacie, za wszystkie cenne lekcje życia, które od niego otrzymał. Dziś pomimo jego braku, rodzina Królikowskich stara się iść dalej i brać przykład z radości i dobroci z jaką Paweł Królikowski będzie kojarzył się już na zawsze. Antoni zaprezentował jak spędza czas z rodzeństwem i mamą w swoim rodzinnym domu w Zalesiu Górnym. 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

TYLKO U NAS! Mama Antka Królikowskiego zdradza, w czym Julia Wieniawa jest prawdziwą mistrzynią! Zdziwicie się!

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z rodziną

Antoni Królikowski w obliczu pandemii koronawirusa, która dopadła nas wszystkich, pokazał jak spędza czas z najbliższymi. Na załączonym przez niego zdjęciu, widzimy aktora w obecności ukochanej rodziny: mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz młodszego rodzeństwa, Marceliny, Julii i Ksawerego. 

Postanowili wspólną spędzoną w domu niedziele wykorzystać do integracji i grają w gry planszowe. 

#dom 🐰❤️ - napisał Antek pod zdjęciem z mamą i rodzieństwem

Miło patrzeć na to zdjęcie i dostrzec na ich twarzach uśmiechy. Pod rodzinnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy wsparcia, m. in. od Pauliny Sykut-Jeżyny, Agnieszki Włodarczyk, Elżbiety Romanowskiej i wielu innych gwiazd, które przesyłają aktorowi i jego rodzinie symboliczne serca wyrażające wsparcie. 

Zobacz także: Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka?

Antoni Królikowski spędza okres tzw. kwarantanny w rodzinnym domu w Zalesiu Górnym. Wraz z mamą i rodzeństwem spędzają czas, grając w gry planszowe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Podobne zdjęcie dodała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która napisała, że "rodzina to jest siła". 

#Razem #zostajewdomu #spokój #rodzinatojestsiła #planszówki #dom #zostanmywdomu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Antoni Królikowski jest bardzo związany ze swoją rodziną. 

Antoni Królikowski z mamą
EastNews

Aktualna sytuacja w Polsce i konieczność przeciwdziałania koronawirusowi to idealny czas, aby poświęcić więcej czasu swoim najbliższym. 

Dom Antka Królikowskiego, Antoni Królikowski
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Antek Królikowski w poruszający sposób uczcił Dzień Ojca. To pierwsze święto bez Pawła Królikowskiego

Tegoroczny Dzień Ojca był wyjątkowo smutnym świętem dla rodziny Królikowskich. Dzieci Pawła Królikowskiego po raz pierwszy obchodziły ten ważny dzień bez taty. Jednak Paweł Królikowski wciąż żyje w ich pięknych wspomnieniach. Pozostawił również po sobie wiele wspaniałych inicjatyw, którym oddawał całe swoje serce. Antoni Królikowski z okazji Dnia Ojca wspomniał ukochanego tatę i uczcił to święto w wyjątkowy sposób.   Zobacz także:  Po śmierci Pawła Królikowskiego jego syn, Antek, odkrył niezwykłe sekret! "Tata wykonał parę takich numerów" Antek Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego z okazji Dnia Ojca  Antoni Królikowski podzielił się pięknym wspomnieniem związanym z Pawłem Królikowskim. Zeszłego lata w Dzień Ojca, razem z tatą udawali się do Kudowy-Zdroju, gdzie odbywał się coroczny Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej, by zająć się przygotowaniami do tego wydarzenia. Pomysłodawcą i organizatorem festiwalu był sam Paweł Królikowski i idea tego przedsięwzięcia była dla niego bardzo ważna. Antoni chętnie pomagał mu wówczas w organizacji. W tym roku, wraz z rodzeństwem chcą uczcić i przede wszystkim kontynuować tradycję zapoczątkowaną kilka lat temu przez ojca.  Na profilu Instagramowym Antka pojawiło się wspomnienie sprzed roku. Na zdjęciu widzimy ojca i syna jadących w samochodzie. Prawdopodobnie jest to właśnie zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu w drodze do Kudowy-Zdroju: W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy-Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend...

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech!
Małgorzata Ostrowska Królikowska po śmierci męża. Jak sobie radzi?

To był ciężki początek roku dla rodziny Królikowskich. 27 lutego zmarł Paweł Królikowski. Od śmierci wybitnego aktora niebawem minie już dwa miesiące. Jak sobie radzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska ?  Antoni Królikowski opublikował wzruszające zdjęcie z mamą. Miło zobaczyć, że aktorka znowu się uśmiecha...  Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski czytają bajki dla dzieci  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski wzięli udział w "Instanocce" czyli codziennej akcji zorganizowanej przez aktorów na Instagramie. Transmisje na żywo w ramach "Instanocki" dla dzieci odbywają się kolejno na różnych profilach aktorów. Wczorajsza obyła się na Instagramie Antoniego Królikowskiego. Rozpoczął od wspólnego czytania razem z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.  Dzisiaj na @instanocka spróbujemy przeczytać razem „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Zacznę z Mamą @malgorzata_ok a potem dołączą do nas koleżanki i koledzy: @soniabohosiewicz @kurdejszatan @piotrstramowski_official @laurasamojlowicz @misiekkoterski @adafijal @maria.niklinska @anna.korcz.official @taannamucha @rafkrolikowski 🐰❤️ #instanocka #koziolekmatolek Z tej okazji na jego profilu pojawiło się zdjęcie z mamą oraz książką Kornela Makuszyńskiego "Przygody Koziołka Matołka". Uwagę do zdjęcia przyciąga nie tylko piękna inicjatywa, ale również uśmiech Antoniego oraz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Miło ich takich widzieć!  Zobacz także:  Antek Królikowski na spacerze z dziewczyną podczas kwarantanny! "To nasze alibi!"...

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska o festiwalu Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim 

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już prawie 4 miesiące, jednak pamięć o nim będzie trwała zawsze. Antoni Królikowski , jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz cała rodzina postanowili oddać hołd zmarłemu tacie oraz mężowi. Bardzo mocno zaangażowali się w organizację polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski. Niestety sytuacja związana z koronawirusem mocno skomplikowała sprawy dotyczące tego wydarzenia. Jednak dziś Antoni i Małgorzata spieszą z dobrymi informacjami!  Zobacz także:  Powstanie film o Pawle Królikowskim?! Rodzina aktora szykuje niespodziankę Antoni Królikowski z mamą o festiwalu Pawła Królikowskiego  Antoni Królikowski zapowiedział, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Będzie hołdem dla jego zmarłego taty, dla którego polsko-czeski festiwal w Kudowie-Zdroju był niezwykle ważny. Aktor zapowiedział, że w ramach imprezy będą chcieli zaprezentować film wspomnieniowy, który  upamiętni imię Pawła Królikowskiego.  Wygląda na to, że sprawy dotyczące tegorocznej, niezwykle ważnej edycji festiwalu są na dobrej drodze. Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowali radosne zdjęcie, informując:  Dobre wieści dla @festival_czpl😀 Granica z Czechami już otwarta! 🇨🇿🇵🇱 #czechy #polska #granica #nachod #kudowazdroj #festiwalczpl 🐰✌️ Kudowa-Zdrój zajmowała niezwykle ważne miejsce w sercu Pawła Królikowskiego. Tutaj nawet wybudował dom. Za życia aktorka, w tym miejscu odbyły się cztery edycje festiwalu. Tradycja będzie kontynuowana. Pieczę nad wydarzeniem przejęli Małgorzata, Jan oraz Antoni Królikowscy.  Zobacz także:  Antoni Królikowski...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner