Antoni Królikowski i Joanna Opozda początkowo wiadomość o swoim ślubie utrzymywali w tajemnicy. Po tym, jak radosne wieści przedostały się do mediów, paparazzi postanowili towarzyszyć aktorom w ich wielkim dniu. Wesele jednak odbyło się tylko w gronie najbliższych, chociaż sama para młoda postanowiła podzielić się fragmentami najpiękniejszej imprezy swojego życia w sieci. Antoni Królikowski właśnie pokazał nowe kadry. Zobaczcie jak i z kim bawiła się panna młoda!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda ledwo co wyszła za mąż, a fani już wieszczą jej rozwód. Odpowiedziała!

Wesele Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub w sobotę 7. sierpnia w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Tego dnia towarzyszyli im paparazzi. W mediach pojawiły się przepiękne zdjecia pary młodej w drodze do kościoła, a także tuż po wyjściu z niego. Panna młoda w kościele pojawiła się w przepięknej sukni ślubnej z długim trenem. Jak się okazało nie była to jedyna kreacja Joanny Opozdy. Podczas wesela aktorka przebrała się w kolejną suknię ślubną, tym razem bez trenu i w nieco innym kroju.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda w mediach społecznościowych pokazali jak wyglądał ich pierwszy taniec oraz moment krojenia tortu. Okazało się, że młodzi zatańczyli na parkiecie nie tylko pierwszy taniec ale również ostatni. Romantyczne nagranie pojawiło się w ich mediach społecznościowych. Świeżo poślubieni małżonkowie dodali już także pierwsze zdjęcia jako mąż i żona:

Państwo Królikowscy - podpisał jedno z nich Antoni, sugerując, że jego małżonka właśnie przyjęła jego nazwisko.

Emocje po weselu jeszcze długo nie opadną. Pan młody właśnie pokazał nowe kadry ze ślubnego przyjęcia.

Były również tańce z dziadkiem Jankiem @asiaopozda - napisał Antoni Królikowski

Instagram @antek.krolikowski

Nie tylko dziadek tańczył z panną młodą! Antoni Królikowski pokazał również jak jego wujek. Rafał Królikowski bawił się na weselu. To zdecydowanie była przepiękna i niezapomniana noc nie tylko dla młodych ale również dla ich gości!

Instagram @antek.krolikowski

Zobacz także: Pierwszy i ostatni taniec na ślubie należał do Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Zaskakujący wybór utworów!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski poznali się ponad 12 lat temu. W lipcu 2020 roku ogłosili, że są parą. Kilka miesięcy później rozstali się na szczęście udało im się przezwyciężyć kryzys. Jednak tego, że planują ślub nie spodziewali się nawet najwięksi fani. Ich ślub odbył się w minioną sobotę w jednym z warszawskich kościołów.

Tego dnia towarzyszyła im nie tylko rodzina ale również znajomi z show-biznesu. Pojawiła się przyjaciółka Joanny Opozdy Marina Szczęsna oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy początkowo pomylili godziny na zaproszeniu i pojawili się pod kościołem o godzinę za wcześnie. Przyjęcie weselne odbyło się w przepięknym pałacu w Zdunowie.

Reklama

Zachwycające i modne stylizacje na wesele, znajdziesz w butiku Quiosque, a kod rabatowy dostępny na naszej stronie sprawi, że zapłacisz za nie mniej!

Reklama
Reklama
Reklama