Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą dziś ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Na miejscu uroczystości ok. godziny 15:00 pojawili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... byli jedynymi gośćmi! Majdanowie pomylili godziny ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Jednak przed kościołem przyłapali ich paparazzi. Zobaczcie, jak wyglądali!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub. Oto poprzednie związki aktorki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Radosław Majdan i Antoni Królikowski są przyjaciółmi, więc obecność sportowca i jego ukochanej Małgorzaty Rozenek na ślubie aktora i Joanny Opozdy była wręcz obowiązkowa. Majdanowie zjawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli tuż przed godziną 15:00. Niestety pomylili godziny na zaproszeniu! Jesteście ciekawi jakie mieli miny, gdy zdali sobie z tego sprawę będąc już przed kościołem? Mamy dla Was zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Rozenek na tę okazję wybrała przepiękną szarą kreacją. Dużą uwagę przykuwają gigantyczne rękawy. Środek kreacji jest bardzo obcisły i dodatkowo podkreśla wcięcie w talii Małgorzaty Rozenek. Do całości dobrała żółte buty na obcasie i delikatną torebkę nawiązującą do stylu yachtowego i... stylizacji Radosława Majdana.

TRICOLORS/East News

Z kolei Radosław Majdan postawił na beżowy look. Nie zdecydował się na typowy ciemny garnitur. Jego look składał się z jasnych spodni z materiału sprzyjającego upałom oraz taliowanej, nowoczesnej marynarki nawiązującej do stylu yachtowego. Do tego wybrał białą koszule oraz elegancki ciemny krawat.

Zobacz także
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydadzą na wesele fortunę! To setki tysięcy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy jako pierwsi, jednak jak się na miejscu okazało... pomylili godziny! Nikt z nas nie byłby zadowolony z takiego obrotu sprawy, jednak Majdanów nie opuszczał dobry humor.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wyglądają szałowo. Jednak zaskoczeni obrotem spraw i wpadką związaną z pomyleniem godziny musieli wykonać kilka telefonów.

TRICOLORS/East News
Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doskonale wiedzą jak zachwycić na przyjęciu weselnym. Gwiazda TVN postawiła na elegancję pomieszaną z ekstrawagancją. A jaki styl wybierze panna młoda? Również jesteście ciekawi sukni ślubnej Joanny Opozdy?

AKPA, fot. Norbert Nieznanicki
Reklama
Reklama
Reklama