Małorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
Norbert Nieznanick/AKPA
Newsy

Ślub Królikowskiego i Opozdy. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomylili godziny! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaliczyli wpadkę przed ślubem Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jednak ich stylizacje są szałowe! Zobaczcie zdjecia.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą dziś ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Na miejscu uroczystości ok. godziny 15:00 pojawili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... byli jedynymi gośćmi! Majdanowie pomylili godziny ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Jednak przed kościołem przyłapali ich paparazzi. Zobaczcie, jak wyglądali! 

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub. Oto poprzednie związki aktorki

Małgorzata Rozenek o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy! "Najważniejszy jest Vincent"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy 

Radosław Majdan i Antoni Królikowski są przyjaciółmi, więc obecność sportowca i jego ukochanej Małgorzaty Rozenek na ślubie aktora i Joanny Opozdy była wręcz obowiązkowa. Majdanowie zjawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli tuż przed godziną 15:00. Niestety pomylili godziny na zaproszeniu! Jesteście ciekawi jakie mieli miny, gdy zdali sobie z tego sprawę będąc już przed kościołem? Mamy dla Was zdjęcia paparazzi. 

Małgorzata Rozenek na tę okazję wybrała przepiękną szarą kreacją. Dużą uwagę przykuwają gigantyczne rękawy. Środek kreacji jest bardzo obcisły i dodatkowo podkreśla wcięcie w talii Małgorzaty Rozenek. Do całości dobrała żółte buty na obcasie i delikatną torebkę nawiązującą do stylu yachtowego i... stylizacji Radosława Majdana. 

Małgorzata Rozenek na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego
TRICOLORS/East News

Z kolei Radosław Majdan postawił na beżowy look. Nie zdecydował się na typowy ciemny garnitur. Jego look składał się z jasnych spodni z materiału sprzyjającego upałom oraz taliowanej, nowoczesnej marynarki nawiązującej do stylu yachtowego. Do tego wybrał białą koszule oraz elegancki ciemny krawat. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed kościołem na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydadzą na wesele fortunę! To setki tysięcy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy jako pierwsi, jednak jak się na miejscu okazało... pomylili godziny! Nikt z nas nie byłby zadowolony z takiego obrotu sprawy, jednak Majdanów nie opuszczał dobry humor. 

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed kościołem
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wyglądają szałowo. Jednak zaskoczeni obrotem spraw i wpadką związaną z pomyleniem godziny musieli wykonać kilka telefonów. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doskonale wiedzą jak zachwycić na przyjęciu weselnym. Gwiazda TVN postawiła na elegancję pomieszaną z ekstrawagancją. A jaki styl wybierze panna młoda? Również jesteście ciekawi sukni ślubnej Joanny Opozdy? 

Małgorzata Rozenek w szarej kreacji z gigantycznymi rękawami na ślubie Antoniego Królikowskiego
AKPA, fot. Norbert Nieznanicki

Marina Szczęsna, Małgorzats Rozenek i Tomasz Oświeciński na weselu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Kreacje weselne
AKPA Norbert Nieznanicki
Newsy
Gwiazdy na ślubie Opozdy i Królikowskiego: Marina Szczęsna, Małgorzata Rozenek... [GALERIA]
Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska to tylko nieliczne z gwiazd, które przyszły na ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Pod kościołem św. Wojciecha w Warszawie właśnie zawitała cała plejada gwiazd! Kto wraz z Antonim Królikowskim i Joanną Opozdą będzie świętował ich wielki dzień? Ślub słynnej pary młodej od kilku dni był tematem numer jeden! Wśród gości nie zabrakło oczywiście Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i rodzeństwa Antoniego Królikowskiego, Małgorzaty Rozenek-Majdan, czy Tomasza Oświecińskiego! Zobacz także:  Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie!   Goście na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Panna młoda postawiła na przepiękną suknię ślubną z długim trenem . Zdecydowała się również na skromny welon. Ten z kolei sięgał do pasa. Przepiękny gorset podkreślał jej sylwetkę, a tiulowy wielowarstwowy dół robił ogromne wrażenie. A jak wyglądali goście weselni? Zobaczcie, naszą galerię, aby dowiedzieć się kto został zaproszony na ślub aktorów!  Tomasz Oświeciński na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy Na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy nie mogło zabraknąć przyjaciół z planów filmów Patryka Vegi, w których pan młody nie raz występował. Przed kościołem paparazzi przyłapali Tomasza Oświecińskiego z partnerką. Para prezentowała się bardzo elegancko! Zobacz także:  Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie Krystian Kukułka na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy Od tej pary trudno oderwać wzrok. Krystian Kukułka znany z takich seriali jak "Prawo Agaty", "Pierwsza miłość", czy...

Marina w dziewczęcej stylizacji na weselu Joanny Opozdy
AKPA Norbert Nieznanicki
Newsy
Marina Szczęsna nie chciała przyćmić Joanny Opozdy w dniu ślubu? Zobaczcie jej kreację 
Marina Szczęsna pojawiła się na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego bez Wojciecha Szczęsnego. Wybrała błękitną mini. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia.

Marina Szczęsna od lat przyjaźni się z Joanną Opozdą - w dniu ślubu z Antkiem Królikowskim musiała więc towarzyszyć przyjaciółce. Chociaż na ceremonię oraz wesele przyjechała bez Wojciecha Szczęsnego z pewnością nie będzie musiała obawiać się o brak towarzystwa. Jak wyglądała Marina podczas ślubu przyjaciółki? Zobaczcie zdjęcia spod kościoła w Warszawie.  Zobacz także:  Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć Marina Łuczenko-Szczęsna na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Paparazzi towarzyszyli im z okazji tego wielkiego dnia pod kościołem św. Wojciecha w Warszawie. Nie obyło się bez małych wpadek gości. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomylili godziny ceremonii ślubnej na zaproszeniu i zjawili się pod kościołem o godzinę wcześniej. Podczas ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy obecna była cała plejada gwiazd . Nie mogło zabraknąć oczywiście przyjaciółki Joanny Opozdy - Mariny Szczęsnej. Marina pojawiła się na uroczystości bez Wojciecha Szczęsnego ale nie musiała obawiać się o samotność. Na mszę ślubną czekała w towarzystwie Agnieszki Mrozińskiej, Oliwii Bosowskiej i Patryka Pniewskiego.  Marina Zdecydowała się na kreację weselną w kolorze błękitu. Jak widać na powyższym zdjęciu nie ona jedna zdecydowała się na ten kolor. Podobnego wyboru w kwestii kolorystycznej dokonała także Agnieszka Mrozińska a także Joanna Kurowska.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Marina Łuczenko postawiła na błękitną mini z delikatnymi przezroczystymi rękawkami. Stylizacje dopełniały beżowe buty na obcasie oraz beżowa torebka to model Nina Bag Gabrieli Hearst. Piosenkarka postawiła...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele
Newsy
Tak Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślubowali sobie miłość. ZDJĘCIA z kościoła 
Paparazzi towarzyszyli Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie, jak wyglądał ich ślub.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Ich ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W przepięknej świątyni zjawiła się cała plejada gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z momentu składania przysięgi małżeńskiej przez parę młodą. Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Zobaczcie zdjecia chwile po ceremonii! Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zdjęcia z kościoła Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był utrzymany w tajemnicy niemalże do samego końca. Doniesienia o ślubie pojawiły się w mediach tuż po zdjęciach z urodzinowej imprezy Joanny Opozdy, która okazała się być... jednocześnie jej wieczorem panieńskim!  Ceremonia ślubna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na mszy świętej z okazji ślubu pojawiła się cała plejada gwiazd , m. in. przyjaciółka panny młodej Marina Szczęsna a także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan , którzy pojawili się przed kościołem o godzinę za wcześnie.  Ślub aktorów odbył się o godzinie piątej po południu 7. sierpnia. Panna młoda zachwyciła zwiewną kreacją z robiącym wrażenie trenem, który ciągnął się po ziemi. Droga do świątyni nie obyła się bez małych wpadek. Antoni Królikowski niechcący nadepnął na przepiękną suknię ślubną jeszcze wówczas przyszłej żony. No cóż, zdarza się. Na szczęście nic się nie stało. Poza tym komu się nie zdarzyło nie nadepnąć na suknię chociażby podczas zabawy weselnej.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Joanna Opozda i Antoni Królikowski brali ślub w jednym z najpiękniejszych warszawskich kościołów. Podczas...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik