Antoni Królikowski Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie pozują do zdjęć Antoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
Antoni Królikowski
Którą?
1/4
Antoni Królikowski

 

Antek Królikowski przez ostatnie dwa lata tworzył szczęśliwy związek z Julią Wieniawą. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich, para zaledwie kilka tygodni temu podjęła decyzję o rozstaniu. Gwiazda "Rodzinki.pl" przyznała ostatnio, że nie spotyka się już z Antkiem Królikowskim, ale wciąż się z nim przyjaźni.

Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Po rozstaniu Antek Królikowski wyruszył w podróż na Bali, gdzie "oczyszcza ciało i duszę". Ostatnio jednak zamiast fotki z wakacji opublikował dość zaskakujące zdjęcie, na którym pozuje z byłą dziewczyną... i to wcale nie z Julią Wieniawą!

Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: JULIA WIENIAWA PIERWSZY RAZ KOMENTUJE ROZSTANIE: "Z ANTKIEM SIĘ PRZYJAŹNIĘ"

2/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie pozują do zdjęć
ONS.pl

Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli parą przez dwa lata. Wcześniej aktor spotykał się z inną gwiazdą młodego pokolenia, z Kasią Sawczuk i to właśnie ona pojawiła się na zdjęciu, które opublikował ostatnio Antek Królikowski. 

Zobaczcie, jakie ZDJĘCIE pokazał aktor! 

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

3/4
Antoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk

Zaledwie kilka dni temu Akademia Filmowa ogłosiła, że film "Zimna wojna" otrzymał trzy nominacje do Oscara. Nominacje postanowił skomentować Antek Królikowski, który pokazał przy okazji zdjęcie sprzed lat. Na zdjęciu nie brakuje jego byłej partnerki, Kasi Sawczuk! Razem świętowali wówczas sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

Tak w 2015 roku, u mnie na chacie, cieszyliśmy się z Oskara dla filmu „Ida” Pawła Pawlikowskiego. Trzymamy kciuki za „Zimną wojnę” w aż trzech kategoriach (film nieanglojęzyczny, reżyseria, zdjęcia)! Liczę na podobne chwile wzruszeń!!! Dziękujemy Panie Pawle🙏 Gratulacje dla całej ekipy tego wyjątkowego filmu i karniak dla akademii za brak nominacji dla @joannakulig_official 😉🙌❤️ - napisał na Instagramie. 

Zobaczcie sami!

 

4/4
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk rozstali się w połowie 2016 roku. 

 

Zobacz także: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

Więcej na temat Antoni Królikowski