Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
East News
1/5
Anna Wendzikowska
East News

Kilka dni temu Anna Wendzikowska urodziła swoje drugie dziecko - córeczkę Antoninę. Dziennikarka podzieliła się tą radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie, gdzie pokazała urocze zdjęcie swojej pociechy, a także napisała poruszające słowa:

 

nasza Tońka już z nami.. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą.. trudno wyobrazić sobie większe szczęście #happyfamily #familygoals #familyfirst - napisała szczęśliwa Anna Wendzikowska. 

 

I mimo że nie jest żadną tajemnicą, że Anna Wendzikowska uwielbia swoją pracę w "Dzień Dobry TVN", to jednak nikt się nie spodziewał, że szybko wróci do pracy. A jednak! Już 6 dni po porodzie Anna Wendzikowska zasiadła na kanapie w studiu i opowiedziała o nowościach filmowych. Niestety, na świeżo upieczoną mamę wylała się fala hejtu. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Wiemy, jakie imię wybrała Ania Wendzikowska dla swojej córeczki!

2/5
Anna Wendzikowska
Instagram

Anna Wendzikowska wyglądała pięknie w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Postawiła na luźny czerwony sweter i bardzo modną spódnicę z falbanami i w zwierzęcy wzór. Luźny strój był nie tylko komfortowy dla młodej mamy, ale także bardzo stylowy. Niestety, niewiele osób zwróciło uwagę na formę Anny Wendzikowskiej. Internautom nie spodobało się bowiem, że tak szybko wróciła do pracy.

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD „Nasza Tońka już z nami”. Anna Wendzikowska pokazała córeczkę!

3/5
Anna Wendzikowska
East News

Anna Wendzikowska pokazała na Instagramie zdjęcie ze studia "Dzień Dobry TVN". Pod fotografią rozpoczęła się ostra wymiana zdań instamatek. Kobiety zaczęły obrażać Annę Wendzikowską, że zamiast siedzieć w domu z noworodkiem, ona poszła do pracy. Nie brakowało opinii o "wyrodnej matce" oraz "parciu na szkło". Ale nie tylko. 

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Anna Wendzikowska została mamą po raz drugi! Chłopiec czy dziewczynka?

4/5
Anna Wendzikowska
East News

Instamatki nie przebierały w słowach.

 

To się nazywa parcie na szkło!!! 

 

 Sześć dni po porodzie kobieta powinna być w domu z dzieckiem. Po coś chyba wymyślili urlop macierzyński...

 

Współczuje. Pare dni po porodzie, gdzie liczy się cisza spokoj, łapanie więzi z dzieckiem... A tu pyk.....szpilki i do TV. Pominę już nieprzyjemne efekty uboczne porodu naturalnego, na pewno Pani się czuje super komfortowo..

 

6 dni po porodzie trudno nazwać: determinacja? chęć zaistnienia ? bijemy rekord ? w udowadnianiu ,, bycia ,, w mediach !!!

 

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Ania Wendzikowska wyprawiła baby shower.Na imprezie pojawiła się Kasia Cichopek!  

5/5
Anna Wendzikowska
East News

A wy uważacie, że Anna Wendzikowska wróciła do pracy zbyt szybko?

 

Zobacz: O NIEJ JEST GŁOŚNO Anna Wendzikowska jest w ciąży?! „Oboje są bardzo szczęśliwi’’

Więcej na temat Anna Wendzikowska