Anna Starmach w ciąży Anna Starmach Anna Starmach z mężem na gali TVN
Pokazała piękne zdjęcie!
1/4

 

Anna Starmach nie posiada się z radości! Już niebawem jej rodzina się powiększy! Gwiazda "MasterChefa" jest bowiem w ciąży. Autorka książek kulinarnych ogłosiła tę radosną nowinę za pośrednictwem swojego Facebooka. Jej fani już teraz ruszyli z gratulacjami! Zobaczcie, co napisała Anna Starmach! A kim jest jej mąż? Tego również dowiecie się z naszej galerii!

 

POLECAMY: Anna Starmach: Święta pod palmą to zdecydowanie nie moje klimaty!

 

2/4
Anna Starmach w ciąży

 

Anna Starmach jest w ciąży!

 

- Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY RODZICAMI! ❤️ Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo! ❤️ - napisała pod uroczym zdjęciem Anna Starmach.

 

Widać, że gwiazda TVN jest bardzo szczęśliwa. Na wspomnianym zdjęciu pozuje wraz ze swoim mężem. Co prawda jeszcze nie widać ciążowego brzuszka, ale coś czujemy, że niebawem jurorka "MasterChefa" pokaże więcej pięknych zdjęć...

 

Kim jest mąż Anny Starmach? Zobacz kolejny slajd! 

 

3/4
Anna Starmach
Instagram

 

Anna Starmach i Piotr Kusek wzięli ślub 2 września 2017 roku. Ta piękna uroczystość odbyła się w ukochanym mieście gwiazdy - Krakowie, a dokładnie w pięknym barokowym kościele. Podobno na weselu bawiło się ponad 120 osób! Co ciekawe, na imprezie nie było gwiazd. Jedyną znaną osobą, która pojawiła się na ślubie Anny Starmach, był dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Po uroczystości w kościele goście udali się na wesele, które odbyło się w podkrakowskiej wsi - Brzoskwinia. 

 

– To była wyjątkowa impreza, na luzie – mówił wtedy  w rozmowie z "Party" jeden z uczestników zabawy. 

4/4
Anna Starmach z mężem na gali TVN
Instagram

 

Kim jest mąż Anny Starmach?

 

Piotr Kusek to przystojny biznesmen związany z branżą internetową. Para zaręczyła się w walentynki 2017 roku. Kilka miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz z kolei zostaną rodzicami! Szczęśliwym zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

 

Więcej na temat Anna Starmach