Anna Skura, blogerka Whatannawears, urodziła. Zdjęcia Anna Skura
Anna Skura, blogerka Whatannawears, urodziła. Zdjęcia
Instagram
Gratulacje!
1/4
Anna Skura, blogerka Whatannawears, urodziła. Zdjęcia
Instagram

 

Wielkie szczęście w rodzinie gwiazdy TVN! Anna Skura, uczestniczka programu "Agent - Gwiazdy 3", przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumna mama pochwaliła się na Instagramie swoim szczęściem. Anna Skura, prowadząca profil "What Anna Wears", opublikowała zdjęcia swojej małej pociechy. Celebrytka zdradziła także płeć maleństwa. Musimy przyznać, że ten widok wyjątkowo nas rozczulił! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Anna Skura promienieje w ciąży! Zobaczcie przepiękne zdjęcia!

2/4
Instagram

 

Anna Skura przywitała na świecie córeczkę! Na razie blogerka nie zdradziła, jak dała jej na imię. Celebrytka nazwała ją... Minioneczką! Wzruszający wpis, który opublikowała pod wspólną fotografią, podbił nasze serca!

 

- Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki... a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas, by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem, jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam, że dopiero teraz 🙈 więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek... a w zasadzie Minioneczka 👧🏼 Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!! 😭😭😭😭 - pisze wzruszona Anna Skura

3/4
Instagram

 

Anna Skura juz teraz zapowiedziała, że dziecko nie zmieni nic w dotychczasowym jej życiu. Przypomnijmy, że blogerka kocha podróże i to właśnie ta pasja połączyła ją z jej mężem. Anna Skura marzy o tym, że ich córeczka również pokocha dalekie wyprawy i będzie im w nich towarzyszyć! 

 

- Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem - zapewniała jeszcze niedawno Anna Skura. 

4/4
Anna Skura
ONS

 

Szczęśliwej mamie składamy szczere gratulacje i trzymamy kciuki za jej dalsze plany! :) 

Więcej na temat zgadnij kto to?