Anna Przybylska w TVP na gali Viva Najpiękniejsi
Youtube

"Jest mi bardzo smutno, że nie mogę być z Państwem". Pamiętacie ostatnie wystąpienie Ani Przybylskiej? WIDEO

Anna Przybylska w TVP na gali Viva Najpiękniejsi
Youtube

Już w poniedziałek, 5 października minie rok od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki, osierociła trójkę dzieci. Cała Polska była wstrząśnięta informacją o śmierci Ani, wiele gwiazd wspominało ją w mediach i zachwycało się jej talentem oraz urodą. Ania Przybylska uchodziła za jedną z najpiękniejszych Polek, a ostatnia nagroda, jaką dostała to był tytuł "Viva Najpiękniejsi".

 

Aktorka z powodu choroby nie mogła pojawić się na gali, ale nagrała specjalny film z podziękowaniami dla głosujących. Anna Przybylska z poczuciem humoru gratulowała Piotrowi Adamczykowi, który również zdobył statuetkę:

Dobry wieczór. Dobry wieczór Piotrze, teraz możesz przesunąć się ze sceny, oczywiście bardzo gratuluję Ci wygranej, zasłużyłeś na tę nagrodę dlatego, że masz zgrabne nogi, wiem, widziałam. Zanim podziękuję jednak za swoją wygraną, chciałabym się podzielić taką refleksją. Ten plebiscyt jest trochę dla mnie niezrozumiały, bo trudno jest porównywać ludzi z różnych branż, mam na myśli sportowców, dziennikarzy, aktorów, prezenterów. Zawsze zastanawiam czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie, wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii, i za ten szacunek i sympatię bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś, mam gorąca prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - mówiła Anna

 

Zobacz: Anna Przybylska była fanką Instagrama. Zebraliśmy najweselsze zdjęcia gwiazdy 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43