Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Anna Przybylska
ONS.pl
1/5
Anna Przybylska
ONS.pl

Anna Przybylska bez wątpienia była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd. Aktorka miała łatwość zjednywania sobie ludzi i rozkochiwania ich w sobie. Nie da się też ukryć, że miała niesamowitą urodę, która przyciągała jak magnes. Ciężko jednak uwierzyć, że ta piękna kobieta… miała kompleksy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Mama i przyjaciele wspominali w Dzień Dobry TVN Annę Przybylską: "mam w telefonie kilkanaście numerów Ani"

2/5
Anna Przybylska
East News

Anna Przybylska miała urodę nastolatki - wielbiciele kochali ją za wielkie oczy i duże usta. Do tego mogłoby się wydawać, że nie mogła narzekać na figurę. A jednak nic bardziej mylnego! Czego aktorka nie lubiła w sobie?

 

Zobacz: „Modelką zostałam z przypadku’’. Jak wyglądały początki kariery Anny Przybylskiej?

3/5
Anna Przybylska
East News

O kompleksach gwiazdy opowiedziała jej menadżerka i przyjaciółka Małgorzata Rudowska w wywiadzie dla serwisu gazeta.pl. 

- Uważała na przykład, że ma za mało umięśnione nogi i za szerokie biodra. Tymczasem wszyscy faceci zawsze zwracali uwagę właśnie na nią. Kiedyś do klubu koszykarskiego, w którym pracowałam, jednocześnie będąc agentką Ani, przyjechali zawodnicy z NBA. Ania wpadła na chwilę do mnie w czapce, nieumalowana. Zamieniłyśmy kilka zdań. Gdy wyszła, zawodnicy zamarli. "Kim ona jest?" - dopytywali. Bo ona magnetyzowała - wyznała.

Zobacz: Marzyła o czwartym dziecku! Dwa razy poroniła… Poznajcie kolejne sekrety z życia Ani Przybylskiej! 

4/5
Anna Przybylska
ONS

Jednocześnie, mimo kompleksów, aktorka zdawała sobie sprawę, że reżyserzy skupiali się głównie na jej fizyczności. Małgorzata Rudowska zwróciła również uwagę na fakt, że przełomem w jej karierze była sesja dla „Playboya”.

 

Zobacz: Pierwsze fragmenty książki o Annie Przybylskiej! „Jak się ma naście lat, człowiek jest taki głupi”. Jaka była aktorka jako dziecko i nastolatka?

5/5
Anna Przybylska
ONS

Anna Przybylska do końca wierzyła, że czeka na nią rola życia, w której będzie mogła zaprezentować swój aktorski talent, a nie tylko urodę.

 

- Chciała jednak, by przyszedł moment, kiedy zacznie dostawać też inne role, nie tylko piękności. Niestety, takie propozycje nie zdążyły do niej przyjść. Nawet w ostatnim, zresztą dobrym filmie "Bilet na Księżyc" gra striptizerkę - wyznała Małgorzata Rudowska.

 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki.

 

Zobacz: Guz trzustki to nie tylko nowotwór. Przyczyny, typy, objawy i leczenie guzów 

Więcej na temat Anna Przybylska