Anna Prus będzie miała syna
TYLKO U NAS

Anna Prus jest w ciąży! Znamy płeć jej dziecka

Anna Prus będzie miała syna

W 2020 roku wiele gwiazd powita na świecie swoje dzieci. Do tego grona dołączy również Anna Prus, znana m. in. z serialu "Przyjaciółki" czy kinowego hitu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", który gościł na ekranach w 2018 roku. Anna Prus jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, a jej dziecko przyjdzie na świat już dala chwila. Tylko spójrzcie na jej ciążowy brzuszek! Spodziewa się chłopca czy dziewczynki? 

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

Anna Prus jest w ciąży

Anna Prus spodziewa się swojego pierwszego dziecka, paparazzi uchwycili zdjęcia jej pięknej figury w ostatnich dniach ciąży - jak udało nam się dowiedzieć, Prus ma urodzić już za kilka dni. Aktorka postawiła na wygodną zimową stylizację, a ciążowych kształtów nie ukryła nawet zimowa kurtka. Anna podkreśliła ciążową figurę czarnym golfem, który nie tylko jest wygodny i ciepły, ale również pięknie wyeksponował jej brzuszek!

Jak dowiedziało się Party.pl, Anna Prus spodziewa się synka! Ania jest szczęśliwa i dobrze się czuje. Ojcem dziecka jest jej długoletni partner. 

Grono znanych mam, które powitają swoje pociechy na świecie w 2020 roku staje się coraz większe. W tym roku urodziły się córeczki Pauli Tumali i Jasia Dąbrowskiego oraz Sylwii Przybysz. Niedługo urodzą także: Katarzyna Glinka, Joanna Moro, Małgorzata Rozenek czy Anna Lewandowska. 

Zobacz także: Sylwia Przybysz urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie jej córeczki

Anna Prus jest w ciąży! Już niedługo powita na świecie swojego synka. 

Anna Prus w ciąży

Aktorka dołączy do sporego grona znanych mam, które powitają na świecie swoje pociechy w 2020 roku. 

Anna Prus w ciąży

 

Więcej na temat Anna Prus
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13