Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko żegna się z TVP po 25 latach! "Bardzo, bardzo dziękuję za te niezwykłe lata"

Piotr Kraśko w garniturze

Piotr Kraśko pożegnał się z widzami TVP! Dziennikarz odchodzi z pracy w Telewizji Publicznej po 25 latach! Na swoim Twitterze podziękował wszystkim za wspólnie spędzone lata:

25 lat w TVP, 12 w „Wiadomościach”, 11 wieczorów wyborczych, 2 konklawe, parę wojen, huraganów i trzęsień ziemi, tysiące wyjątkowych i zwyczajnych ludzkich historii, tragicznych i radosnych wydarzeń, setki cudownych spotkanych ludzi - szczęście pracy ze świetnym zespołem, 14 prezesów, piętnasty będzie ostatnim. Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata, wszystkiego dobrego i do zobaczenia :)  - pisze dziennikarz!

Piotr Kraśko odchodzi z TVP - to oficjalne!

O odejściu Piotra Kraśki mówiło się od początku, kiedy to w życie miała wejść nowa ustawa medialna. Na jej mocy nowym prezesem TVP został Jacek Kurski, polityk rzadzącego obozu. Wszyscy uznali to za zapowiedź czystek w TVP. Kraśko jest pierwszą ze znanych twarzy, która znika z telewizji publicznej. 

 

Zobacz także: Beata Tadla zostanie zwolniona z TVP? "W tej sprawie nic nie zależy ode mnie"

 

Piotr Kraśko od 2008 roku bez przerwy prowadzi Wiadomości, a od 2012 był ich szefem. W latach 90. pracował jako prezenter w redakcji oprawy TVP. 

 

Żałujecie?

 

Piotr Kraśko odchodzi z TVP

 

 

Piotr Kraśko odchodzi z TVP po 25 latach

Piotr Kraśko w granatowym garniturze
ONS

 

Co dalej z karierą Piotra Kraśko?

Piotr Kraśko w garniturze

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59