Anna Mucha stała się bardziej łagodną jurorką w programie "Dance, Dance, Dance"? Wiele na to wskazuje! W najnowszym odcinku tanecznego show aktorka przyzna, że jest zauroczona jednym z uczestników! Kto zrobił tak ogromne wrażenie na jurorce? 

Jak się okazało, to Krzysztof Jonkisz, brat Rafała Jonkisza, skradł serce Anny Muchy! Krzysztof jest najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji „Dance, Dance, Dance” i nigdy wcześniej nie był związany z show-biznesem. Naturalność i spontaniczność 19-latka zrobiły ogromne wrażenie na srogiej jurorce! 

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w tobie totalny potencjał. Jestem w tobie zauroczona! - powiedziała Anna Mucha przypominając jednocześnie, jak bardzo na przestrzeni ostatnich tygodni zmieniło się życie Krzyśka. 

Jak się okazuje, tuż przed rozpoczęciem przygotowań do drugiej edycji „Dance, Dance, Dance” brat Rafała Jonkisza mieszkał w Holandii, gdzie jego codziennością była praca w chłodni. 

Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Nie tylko z powodów zarobkowych. Przy okazji chciałem podszlifować język angielski. Udało mi się znaleźć  pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby. Nie miałem na co narzekać - poznałem fajnych ludźmi i mogłem zacząć oszczędzać pieniądze, niewielkie, ale zawsze coś - powiedział Krzysiek Jonkisz.

Dzisiaj Krzysztof podbija serca tysięcy fanów programu "Dance, Dance, Dance", a także surowej jurorki Anny Muchy! Koniecznie obejrzyjcie zwiastun nadchodzącego odcinka, w którym aktorka nie kryje zachwytu nad 19-letnim uczestnikiem show! 

Waldemar Kompała/TVP
Waldemar Kompała/TVP

Zobacz także: Dlaczego Anna Mucha jest tak ostra? "Jeśli komuś się nie podoba, może sobie mówić, że jestem stara i sfrustrowana!"

Więcej na temat Anna Mucha Dance, Dance, Dance