Anna Mucha i Jakub Wons na randce w restauracji

Anna Mucha na randce z partnerem Jakubem Wonsem. Przytulali się i uśmiech nie schodził im z twarzy!

Anna Mucha i Jakub Wons na randce w restauracji

Anna Mucha i Jakub Wons w towarzystwie znajomych wybrali się do jednej z warszawskich restauracji. Humor nie opuszczał gwiazdy "M jak miłość"- widać, że świetnie się bawiła u boku swojego partnera. Miłość w związku aktorki kwitnie! Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Anny Muchy i Jakuba Wonsa. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów!

Anna Mucha i Jakub Wons w restauracji

Zaledwie kilka tygodni temu paparazzi "przyłapali" Annę Muchę na romantycznej randce z Jakubem Wonsem. Okazało się wówczas, że gwiazda "M jak miłość" i syn Grzegorza Wonsa są parą od blisko roku! Anna Mucha przez wiele miesięcy skutecznie ukrywała swój nowy związek, jednak zdjęcia na których Jakub Wons ją czule obejmuje zdradziły całą prawdę o ich relacji. 

Kuba jest bardzo otwartym i błyskotliwym facetem. Fajnie się z Anią uzupełniają. Widać, że oboje traktują tę relację poważnie – znajomi pary zdradzili w rozmowie z magazynem "Party".

Teraz paparazzi znów spotkali Annę Muchę i Jakuba Wonsa. Para w towarzystwie znajomych wybrała się na kolację do restauracji. Widać, że aktorka świetnie się bawiła u boku partnera. 

Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Anny Muchy i jej partnera. Jak ona na niego patrzy! Widać, że miłość w ich związku kwitnie w najlepsze!

Zobacz także: Anna Mucha pokazała jak świętowała swoje urodziny! Tort to prawdziwe arcydzieło!

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się do restauracji.

Anna Mucha i Jakub Wons w restauracji

Aktorska para spotkała się z przyjaciółmi w jednej z knajp w Warszawie.

Anna Mucha i Jakub Wons na randce w restauracji

Jakub Wons czule obejmował Annę Muchę.

Anna Mucha i Jakub Wons na randce

Miłość kwitnie! 

Anna Mucha i Jakub Wons na randce

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05