Anna Mucha wspomina opalanie topless
ONS

Mucha opalała się topless na plaży. Nie skończyło się to dla niej najlepiej

Anna Mucha wspomina opalanie topless
ONS

Anna Mucha nie boi się głośno wyrażać swojego zdania, nawet jeśli odbiega ono od obowiązujących norm czy nastrojów Polaków. Kilka tygodni temu zamieściła na swoim blogu kontrowersyjny tekst o nagości wśród dzieci, który zaowocował zaproszeniem do TVN24, gdzie dyskutowała o tym zagadnieniu ze znaną panią etyk. Przypomnijmy: Mucha w roli ekspertki w TVN24. Dyskusję przyćmił jej ogromny dekolt

Piersi gwiazdy odegrały nie tylko rolę prawdziwej ozdoby, ale pojawiły się również podczas dyskusji. Mucha na potwierdzenie swojej tezy postanowiła bowiem przywołać historię sprzed. Aktorka zdradziła, że mając 19 lat opalała się topless na plaży w Hiszpanii. Wakacyjne szaleństwo nie przypadło jednak do gustu innym plażowiczkom, które wezwały policję. Szczęśliwie, jeden z ratowników nie mógł się oprzeć wdziękom seksownej Polki.
 

Ja byłam kiedyś w takiej sytuacji w Hiszpanii, kiedy poszłam za wydmy, dosyć daleko się oddaliłam z koleżanką, miałyśmy po 19 lat i poszłyśmy się opalać. Poszłyśmy się opalać topless, o ile się nie mylę. Panowie w pewnej chwili zaczęli z plaży rodzinnej urządzać wycieczki, po czym jak się panie zorientowały - wezwały policję. Zanim pojawiła się policja, pojawił się ratownik i spędził z nami kolejne 3-4 godziny, ponieważ strasznie trudno mu było, żeby się od nas oderwać i siebie przekonać, żeby wiarygodnie nas namówić na to, żebyśmy się ubrały - opowiadała z uśmiechem Mucha.


Myślicie, że teraz też zdecydowałaby się na opalanie topless podczas wakacji?

Zobacz: Poprosili Muchę o zostanie matką chrzestną. Anna przekuła to na biznes

Anna Mucha podczas kursu pierwszej pomocy:

Więcej na temat Anna Mucha Anna Mucha nago
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53