Anna Mucha o swoim seksapilu
ONS

Mucha nigdy nie przestanie zaskakiwać. Wyjawiła swój łóżkowy sekret

Anna Mucha o swoim seksapilu
ONS

Anna Mucha to kontrowersyjna postać w polskim show-biznesie. Aktorka nigdy nie bała się mówić tego co myśli, choć odkąd została matką trochę spasowała. Ostatnio jednak wywołała spore poruszenie przed 11 listopada, kiedy wyznała, że w nosie ma "boga, honor i ojczyznę". Po tych słowach spłynęła na nią fala krytyki. Zobacz: Ostra deklaracja Muchy: Ja wolę emigrację. W nosie mam "boga, honor i ojczyznę"

Gwiazda jednak nie przejmuje się tym, że wywołuje aż tyle zamieszania i robi swoje. Piękna i seksowna mama poświęciła się rodzicielstwu i swoimi spostrzeżeniami na ten temat dzieli się na blogu. Całkiem niedawno skończyły się zdjęcia do filmu "Wkręceni 2", gdzie zagrała jedną z głównych ról. Pomimo wielu obowiązków zawodowych i prywatnych, Mucha pojawiła się kilka razy na dużych imprezach i zachwyciła swoim wyglądem. Jak zawsze wyglądała zmysłowo i seksownie, a w "Super Expressie" zdradziła jaki ma na to sposób:

Mój seksapil wynika z akceptacji siebie dokładnie taką, jaką jestem, i np. z tego, że uwielbiam kochać się przy włączonym świetle. A nie wtedy, kiedy panuje mrok i nikt nikogo nie widzi.


Jak widać metoda ta nie zawodzi, bo młoda mama wygląda rewelacyjnie. 

Zobacz: Szczere wyznanie Muchy: I erotykę i sex lubię jak koń owies
 
 

Elegancka Mucha na pokazie mody:

 


Więcej na temat Anna Mucha Anna Mucha nago
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10