Anna Mucha
EOS

Anna Mucha na randce z Jakubem Wonsem! Takich zdjęć jeszcze nie widzieliśmy

Anna Mucha
EOS

Anna Mucha i Jakub Wons tworzą szczęśliwą parę! Od kiedy tylko związek tej dwójki wyszedł na jaw, paparazzi coraz częściej przyłapują zakochanych na wspólnych wypadach. Widać, że Anna i Jakub są ze sobą bardzo szczęśliwi i spędzają każdą wolną chwilę razem. Na najnowszych zdjęciach uśmiech nie schodzi im z twarzy. Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają! 

Zobacz także: Żarty internautów z nowej fotki Ani Muchy: "Poszłaś w sukience z pierwszej komunii"?

Anna Mucha na randce z partnerem. Widać, że są bardzo szczęśliwi! 

Anna Mucha jest szczęśliwie zakochana. Jej partnerem jest 38-letni Jakub Wons, syn gwiazdora serialu "Ranczo", Grzegorza Wonsa. Para długo nie ujawniała swojej miłości, a ich związek wyszedł na jaw, kiedy paparazzi przyłapali ich na jednej z randek. Jednak jak zdradził w rozmowie z "Fleszem" znajomy pary, Anna i Jakub podobno wcale nie ukrywali swojego uczucia, a po prostu przez dłuższy czas nie zostali przyłapani przez paparazzi. 

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie "ustrzelił" – zdradził "Fleszowi" znajomy pary.

Podobno Anna Mucha i Jakub Wons są parą od prawie roku, ale o ich związku dowiedzieliśmy się dopiero kilka tygodni temu. Od tej pory paparazzi czujnie śledzą tę dwójkę i właśnie po raz kolejny przyłapali piękną aktorkę, na wspólnym wypadzie z Jakubem Wonsem. Podczas spotkania uśmiech nie schodził z twarzy tej dwójki nawet na chwilę. Widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa! Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają! 

Anna Mucha
EOS

Anna Mucha na spotkanie z ukochanym wybrała wygodny strój - jasną koszulę i krótkie, czarne spodenki. Do tego zestawu dobrała sandały. 

Anna Mucha
EOS

Anna Mucha postanowiła nie dopinać swojej koszuli po szyją i odsłoniła swój dekolt. Aktorka związała również swoje włosy w wygodny koczek.

anna mucha
EOS

Gwiazda zawsze wygląda przepięknie, ale jak każda kobieta na spotkaniu z ukochanym musiała upewnić się, czy aby na pewno wszystko jest perfekcyjnie! 

Anna Mucha
EOS

Para została przyłapana przez paparazzi na ulicach Warszawy. 

Anna Mucha
EOS

Prawda, że uroczo razem wyglądają? Trzymamy kciuki za ich szczęście! 

Anna Mucha
EOS

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22