Anna Mucha
East News

Anna Mucha schudła. Zniknęła na jakiś czas z mediów, a w tym czasie pracowała nad nowymi spektaklami - w tym "Single po japońsku" oraz "Pikantni" - i nad figurą! Jak sama twierdzi, przez ostatnie kilka miesięcy schudła kilka kilogramów! Jak?

To moja słodka tajemnica - powiedziała "Fleszowi" Anna Mucha. Ale zdradziła, że nie ćwiczyła z trenerem personalnym, ani nie stosowała drakońskich diet: - Wierz mi, w natłoku pracy nie miałam szansy na spotkanie z trenerem personalnym ani na obiecany trening z Tomaszem Oświecińskim, którego poznałam na planie "Pitbulla" . 

Mucha pracuje nad kolejną książką kulinarną, dlatego tym bardziej trudno jest jej zachować linię. Ale, jak udało nam się ustalić, zwyczajnie ograniczyła jedzenie, a przez próby do spektaklu i chodzenie przy dzieciach spaliła sporo kalorii.

 

Zobacz także: chleb graham - kalorie

 

Anna Mucha pod koniec miesiąca pojedzie prawdopodobnie do Japonii, gdzie planuje spędzić swoje 36. urodziny. A tam sushi i inne dietetyczne rzeczy, od których wróci pewnie jeszcze chudsza! Czy według Was widać, że schudła?

 

Zobacz także: Anna Mucha pokazała pierwsze zdjęcie z dziećmi! Zobacz uroczą fotkę całej rodziny.

 

Anna Mucha jeszcze rok temu wyglądała tak.

Anna Mucha

 

Teraz Anna Mucha wygląda tak. Widać różnicę?

Anna Mucha w błyszczącej sukience w cekiny
East News

Więcej na temat Anna Mucha diety gwiazd