Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie Anna Lewandowska w stylizacji za ponad 20 tys Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie
Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie
EastNews

Anna Lewandowska doceniona na prestiżowej gali w Berlinie! W sobotę gwiazda odebrała statuetkę podczas "The International Lifestyle Award". Jak zaprezentowała się na czerwonym dywanie? Musimy przyznać, że bardzo stylowo! A to musiało kosztować... Zobaczcie sami!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary!? Pochwaliła się uroczym zdjęciem z córką...

1/4
Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie
EastNews

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży. Mąż gwiazdy, Robert, zdradził, że to już czwarty miesiąc. Na razie para nie zdradza płci dziecka. Wiadomo jednak, że trenerka nie zamierza rezygnować z pracy - niedawno wydała książkę dla dzieci, angażuje się w kolejne projekty, obozy... Nie zwalnia tempa! Dlatego też pojawiła się na wielkiej gali w Berlinie! I wyglądała jak milion dolarów!

2/4
Anna Lewandowska w stylizacji za ponad 20 tys

A to wszystko za sprawą eleganckiej stylizacji z domu modu Saint Laurent. Anna na wieczór wybrała wełnianą marynarkę za ponad 13 tysięcy złotych, buty na obcasie za prawie 2 900 zł oraz aksamitną kopertówkę za ponad 3,5 tys. złotych. Do tego spodenki i rajstopy w kropki. Dla nas strzał w dziesiątkę!

 

3/4
Ania Lewandowska w czarnej marynarce na gali w Berlinie
Instagram Anny Lewandowskiej

Ania jest dumna z otrzymanej nagrody:

To był wielki zaszczyt otrzymać nagrodę - The International Lifestyle Award. ❤️ Dziękuję, że moja praca została doceniona również za granicą. To był wyjątkowy wieczór, gdzie poznałam wiele wspaniałych osób. Kocham swoją pracę - napisała na Instagramie. 

Więcej na temat Anna Lewanowska