Anna Lewandowska razem z córkami powoli poznaje Hiszpanię, gdzie już niebawem zamieszkają na stałe. Trenerka zachwyca się kolejnymi miejscami, a tymczasem internautki patrzą tylko na stylizację gwiazdy. Boska sukienka mini z Zary i brązowe sandały Celine prezentują się obłędnie. Co ciekawe niedawno podobne letnie buty, które założyła Julia Wieniawa wywołały niemałe kontrowersje. Jak wygląda sytuacja w przypadku Anny Lewandowskiej?

Reklama

Anna Lewandowska w sandałach za 3 tys. zł i w sukience z Zary

Anna Lewandowska już od kilku miesięcy odpoczywa z córkami w słonecznej Hiszpanii i to tam para planuje zakup domu, ale nie w Barcelonie, jak początkowo informowały zagraniczne media, zaś w małej, spokojnej miejscowości. Anna Lewandowska powoli poznaje nowe miejsce, które być może będzie ich domem na kilka najbliższych lat i zachwyca kolejnymi stylizacjami.

Tym razem trenerka wybrała czarną popelinową sukienkę z nowej kolekcji marki Zara za 169 zł i brązowe sandały Celine Clea za 3.350 zł. Trzeba przyznać, że to nieoczywiste połączenie brązu i czerni w tym przypadku idealnie się sprawdza. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała naturalne zdjęcie, a fan pisze o ciąży. Odpowiedziała!

Czarną sukienkę z haftem znajdziecie w aktualnej ofercie marki Zara. Ten model kosztuje 169 zł i idealnie sprawdzi się zarówno do sandałów, jak i szpilek.

Zobacz także
Mat. prasowe

Ostatnio ogromne emocje w sieci wzbudziła Julia Wieniawa, która zaprezentowała się w odważnym stroju kąpielowym i sandałach marki Dior, za które zapłaciła... 5 tysięcy złotych. Buty Anny Lewandowskiej ładniejsze?

Instagram @juliawieniawa
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama