Anna Lewandowska
ONS.pl
Ładne?
1/5
Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Po tym jak otworzyła swoją kawiarnię, która jest także sklepem, w Royal Wilanów w Warszawie, pojechała do Łodzi na spotkanie autorskie w Empiku. Anna Lewandowska promowała swoją książkę o dietach i treningach, a także kalendarz, ale naszą uwagę zwróciła przede wszystkim jej stylizacja. Zauważyliśmy bowiem, że Anna Lewandowska miała na sobie te same legginsy, które mogliśmy podziwiać na niej już kilka razy! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie je kupiła i w jakiej cenie.

 

Zobacz: Nie tylko Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Jej córeczka także!

2/5
Anna Lewandowska
ONS.pl

Anna Lewandowska na spotkaniu w Empiku miała na sobie czarny golf, czarną skórzaną ramoneskę, bordowe legginsy i czarne botki. Zestaw klasyczny i bezpieczny, choć jednocześnie seksowny i podkreślający jej figurę. Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska chętnie sięga po te legginsy, to najwyraźniej jej ulubiony "wyjściowy" element garderoby. 

 

Zobacz: Ciężarna Olga Kalicka w cekinach, a może Małgorzata Rozenek w dresie z Kubusiem Puchatkiem? Wybierz najlepszą stylizację tygodnia!

3/5
Anna Lewandowska
Mat. prasowe

Bordowe legginsy Anny Lewandowskiej pochodzą z jesienno-zimowej kolekcji 2017 marki Calzedonia, której trenerka jest ambasadorką. Model ten sprawdza się w chłodnie dni, ponieważ jest ocieplany. Legginsy kosztują 139,90 złotych.

 

Zobacz: "Życie pokazało, kto naprawdę jest z nami!" Ania Lewandowska w DDTVN o hejcie po Mundialu i o tym, jak chce wychować Klarę

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska udowodniła, że borodwe legginsy pasują do wielu stylizacji. Poza tą zaprezetowaną  w Empiku, Anna Lewandowska pokazywała także dwie inne na Instagramie w zeszłym roku. Jeden look składał się z legginsów i dużej bluzy bejsbolówki.

 

Zobacz: Ta biała koszula Anny Lewandowskiej to hit. Nigdy nie zgadniesz, kto ją zaprojektował. Znamy też jej cenę!

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

A drugi look Anna skomponowała z legginsami i różowym swetrem. Lubicie jej styl?

 

Zobacz: Te legginsy Anny Lewandowskiej sprawią, że Twoje nogi będą wyglądały bosko! Znamy markę i cenę

Więcej na temat Anna Lewandowska