Anna Lewandowska w DDTVN o walce z hejtem i o Klarze
Instagram
1/4
Anna Lewandowska w DDTVN o walce z hejtem i o Klarze
Instagram

 

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o walce z hejtem. W dzisiejszym wydaniu programu widzowie mogli zobaczyć wywiad Katarzyny Olubińskiej z żoną Roberta Lewandowskiego. Trenerka nie ukrywała, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Po niezbyt udanych występach naszej reprezentacji na Mundialu na Roberta i Anię wylała się fala hejtu - żona "Lewego" przyznała, że wtedy właśnie mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół.

Zobaczcie, co w DDTVN powiedziała Anna Lewandowska! Trenerka zdradziła również, jak chce wychować małą Klarę! 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska okrzyknięta najbardziej wpływową WAG!

2/4
Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Instagram Anna Lewandowska

Anna Lewandowska W DDTVN przyznała, że po Mundialu było jej bardzo ciężko. Niestety, na Roberta i Anię wylała się wówczas fala hejtu.

Szczególnie ostatnie kilka miesięcy potwierdziło to, że prawdziwych przyjaciół to my mamy- zdradziła Anna Lewandowska. Był taki okres w naszym życiu, gdzie rzeczywiście obraz sytuacji pokazał, kto jest z nami naprawdę. 

A jaki był taki moment najtrudniejszy? - próbowała dowiedzieć się Kasia Olubińska.

 

Myślę, że sytuacja po mundialu... - przyznała trenerka. 

 

Jednak te komentarze które były? Ale one nie dotyczyły ciebie bezpośrednio - stwierdziła dziennikarka.

 

Dotyczyły też mnie - powiedziała wyraźnie wzruszona żona piłkarza. 

Teraz Ania zamierza ostro walczyć z hejtem! Trenerka zapowiedziała, że w przyszłym roku rusza z nowym projektem! 

3/4
Robert Lewandowski na Mundialu całuje Anię Lewandowską
East News

Teraz czuję potrzebę zawalczenia, będę ruszała z kampanią w przyszłym roku. Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę, od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób, codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć „stop, ja nie hejtuję”, to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić - Anna Lewandowska zapowiedziała w DDTVN.

Trenerka zdradziła przy okazji, jak chce wychować swoją córeczkę Klarę! Zobaczcie sami! 

 

Anna Lewandowska o hejcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HEJT⛔... Przeczytaj do końca mój dzisiejszy post... Wyniki badań dotyczące hejtu są przerażające. Wg danych podanych w raporcie Global Dignity : ➡️14% badanych twierdzi, że często zmienia swoje poglądy po przeczytaniu internetowych opinii, (ta informacja daje sporo do myślenia...) ➡️66% młodzieży przyznaje, że zmieniło swoje zdanie, sugerując się komentarzami w Internecie, które miały negatywny kontekst, aby irytować innych, (te dane biją już na alarm (!)) ➡️10% respondentów otwarcie przyznało się do obraźliwych komentarzy będących dla nich formą rozrywki (!) ⚠️UWAGA ! 66% badanych twierdzi, że hejtowanie jest sposobem na wyrażenie własnych opinii!🙉 Nie dość, że negatywnych treści w Internecie jest dużo i nie da się ich często usunąć, bo migrują w inne miejsca w sieci to jeszcze siedząc za szklanym ekranem monitora hejterzy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, a młodzi ludzie, których hejt dotyka nie potrafią sobie z nim radzić... ⭕Kochani napiszcie mi czy tematy Was interesuje i co myślicie o mowie nienawiści w sieci? Jak często hejt dotyka Was lub Waszych bliskich? Kampania przeciwko mowie nienawiści... Już wkrótce #stophejtstartlove #stophejt #annlewandowska #photo @asiatypek #bluzacelcharytatywny byAnn @zaquad

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

4/4
Klara Lewandowska

W rozmowie Kasi Olubińskiej z Anną Lewandowską nie mogło zabraknąć tematu Klary! Dziennikarka DDTVN zapytała trenerkę, jak chce wychować swoją małą córeczkę. 

Chciałabym, żeby moja córka miała duży szacunek do ludzi. Żeby nabyła pewne wartości, które były nam w domu wpajane, a uważam, że nasi rodzice nas bardzo dobrze wychowali. Ważne są relacje, ważni są ludzie, szacunek, to co jest teraz, to co jest tu. Myślę, że to jest najważniejsze, żeby była dobrym człowiekiem - zdradziła Ania Lewandowska. 

Widzieliście wywiad z Anną Lewandowską? 

Więcej na temat Anna Lewandowska