Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Ten szczegół mógł zdradzić płeć jej drugiego dziecka!

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska z niecierpliwością czeka na poród! Jak sama pisze, druga ciąża jest już "totalnie zaawansowana", a maleństwo "chyba nieźle się zadomowiło". Na narodziny rodzeństwa bardzo czeka córka Lewandowskich, Klara, która wczoraj skończyła trzy latka. Czy będzie miała siostrę? A może braciszka?

Płeć drugiego dziecka Anny Lewandowskiej

Oczywiście Ania i Robert Lewandowscy milczą na temat płci drugiego dziecka. Oboje, przy pierwszej ciąży, mówili, że Klara miała być chłopcem, na którego bardzo czekali:

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - powiedziała Anna w programie "Przerwa na kawę".

Czy ich marzenia się spełnią? Fani dopatrzyli się odpowiedzi na jednym ze zdjęć! Anna, jakiś czas temu, pokazała pokój dla drugiego dziecka. W centralnym punkcie stoi brązowe łóżko jednej z popularnych marek. W sklepie dostępne jest ono w dwóch wariantach - białym i brązowym. Białe znani rodzice wybrali dla... Klary! Oczywiście to nie musi oznaczać, że teraz podeszli do wyboru stereotypowo, ale ich fani... wiedzą swoje.

A Wy jak myślicie? Będzie mały Robert czy znów dziewczynka?

Zobacz także: Tak zmieniała się Klara Lewandowska. 3-latka rośnie jak na drożdżach!

 

Ania i Robert czekają na drugie dziecko!

Anna i Robert Lewandowscy w kuchni
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48