Anna Lewandowska w czarnej bluzce
Instagram

Anna Lewandowska pozuje w szarym garniturze od Magdy Butrym. Agata Rubik komentuje: "Chciałabym tak się czuć po świętach!" O co chodzi?

Anna Lewandowska w czarnej bluzce
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem i po świętach wraca do swoich fanek z nową energią. Zaskakujące zdjęcie roześmianej i szczęśliwej gwiazdy skomentowała m.in Agata Rubik i Zosia Ślotała. Wygląda na to, że Anna Lewandowska spędziła święta bardzo owocnie! Tylko spójrzcie na nową stylizację gwiazdy. Trenerka po raz kolejny wybrała komplet od polskiej projektantki...

Anna Lewandowska pozuje w szarym garniturze od Magdy Butrym i zaraża pozytywną energią

Święta Wielkanocne dobiegły końca. Niektóre z gwiazd spędziły je na egzotycznym urlopie, inne postawiły na święta w gronie najbliższych, a Anna Lewandowska po raz kolejny spędziła je z mężem i córeczkami, a z rodziną spotkała się online. Teraz gwiazda opublikowała pierwsze zdjęcie po świętach i wygląda na to, że przez ten czas zyskała nową energię i planuje zarażać ją swoje fanki, które zachęca do treningów i zdrowego stylu życia. 

Święta święta i po świętach🌿 - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem w seksownym zestawie od polskiej projektantki. 

Fanki aktorki są pod wrażeniem energii, jaka nie opuszcza jej nawet po świętach. Tradycyjnie już stylizacja trenerki też zasłużyła na masę komplementów. To zestaw od Magdy Butrym. Marynarka kosztuje ok. 5 tys. zł, a szorty 2 tys. 

O Pani! Wow!

Cudnie wyglądasz Aniu 😍. Macierzyństwo Cię uskrzydla i daje ogromną siłę i moc 🔥. To widać 😍. Błysk w oku i pozytywna energia, radość. Pięknie 😊👏.

Anuska 🔥🔥 jaka Ty hot jesteś 😍❤️

Piękny ten komplet😍

Zdjęcie roześmianej Anny Lewandowskiej skomentowała też Agata Rubik i szczerze napisała: 

Chciałabym tak się czuć po świętach! 😅

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej. Trenerka promienieje...

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała świąteczne zdjęcia. Wreszcie wyraźnie widać twarz Laury. Ale ona ma długie rzęsy!

 

Anna Lewandowska z torebką Chanel
Instagram

 

Anna Lewandowska niedawno zdecydowała się odświeżyć swoją fryzurę i ścięła włosy. 

Anna Lewandowska w szarej marynarce
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03