Anna Lewandowska tegoroczne święta wielkanocne spędzi z rodziną na Majorce. Są już na miejscu, a trenerka pokazała pierwsze wakacyjne zdjęcia. Nie brakuje na nich uroczych Laury i Klary, a sama Anna Lewandowska jest zmotywowana do nauki nowych języków. Zdążyła dać już mini popis hiszpańskiego. Zobaczcie, jak wyglądają rajskie wakacje rodziny Lewandowskich!

Reklama

Anna Lewandowska z córkami na Majorce. Zdjęcia

Anna Lewandowska z Laura i Klarą zameldowały się w swojej nowej hiszpańskiej willi. Tegoroczną Wielkanoc będą spędzać w iście wakacyjnym klimacie. Anna Lewandowska relacjonowała w mediach społecznościowych całą podróż do Hiszpanii, w której towarzyszyły jej córeczki. W pewnym momencie mała Laura zasnęła w objęciach mamy.

Anna Lewandowska uwielbia aktualną lokalizację i zapowiedziała, że rozpoczęła naukę języka hiszpańskiego:

Hola a todos! Buenos dias desde Mallorca! Jak się cieszę, że tu jestem. Zaczynam się uczyć hiszpańskiego, jeżeli macie jakieś fajne tipy, co do nauki języka to dajcie znać. Ja mam, więc się nimi chętnie podzielę - zapowiedziała, dając lekki popis, witając obserwatorów już po hiszpańsku.

Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, kto wybrał imię dla Belli. Klara miała inny pomysł!

Anna Lewandowska z chęcią relacjonuje jak spędza czas z córkami. Przy okazji podzieliła się przepięknymi kadrami z Majorki. Czekacie na więcej zdjęć? Mała Klara zdaje się być zaciekawiona nową lokalizacją i zaraz z mamą i siostrą udała się na przywitanie z morzem.

Zobacz także
Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska na przymiarkach... sukni ślubnej! Zaskakujące zdjęcia

Reklama

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski kupili na Majorce nową willę o wartości ok. 4 mln, złotych, jednak nie zamierzają się wyprowadzać z Polski i Niemiec na stałe. Anna i Robert Lewandowscy zmieniają miejsce zamieszkania na hiszpańską wyspę jedynie na sezon wiosenno-letni. Trenerka wraz z córeczki wyjechała już teraz, natomiast Robert Lewandowski dołączy do nich w maju. Niedawno Anna i Robert Lewandowscy spędzają ostatnie rodzinne chwile przed wyjazdem

Instagram @annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama