Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała zdjęcie z córką, na którym tak dobrze jest widoczna twarz Klary Lewandowskiej. Ostatnio to Robert opublikował wspólną fotografię z dziewczynką i pokazał jej profil, teraz gwiazdorska para poszła o krok dalej i twarz Klary jest już niemal całkowicie widoczna! To przełom i może się okazać, że już niedługo nie będziemy już oglądać zdjęć dziewczynki wyłącznie tyłem...

Reklama

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary!

Trenerka opublikowała kolejne urocze zdjęcie z córką, na którym widzimy jak dziewczynka daje mamie buziaka. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu jest widoczna twarz Klary Lewandowskiej! Pod zdjęciem sportsmenka przyznała, że córka jest jej największym motywatorem:

Motywator!????
Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu.
Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Klara Lewandowska to kopia mamy!

Internauci są zachwyceni zdjęciem dziewczynki, która chętnie naśladuje trenującą mamę. Fanki nie mają też wątpliwości do kogo podobna jest Klara - to cała mama!

Klara robi mistrzowskie pompki i jak trzeba to tez pokaże jak się pozuje ???????? Mała odnajduje się w każdej sytuacji ????????❤️

Jejku jakie urocze zdjęcie ????❤️ miło popatrzeć na taką relację ????

Jeszcze do niedawna ani Anna, ani Robert nie publikowali zdjęć Klary, na których widoczna była twarz dziewczynki. Jak widać, zmienili zdanie i być może już wkrótce zobaczymy rodzinne zdjęcie całej trójki!

Zobacz także: Anna Lewandowska pierwszy raz powiedziała tak wiele na temat swojego bogactwa! Na co wydaje pieniądze?

Zobacz także

Instagram

Niedawno zdjęciem z Klarą pochwalił się też Robert Lewandowski

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama