Anna Lewandowska, drugie urodziny Klara Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski pokazał twarz Klary! Już wiadomo, do kogo jest podobna!

Anna Lewandowska, drugie urodziny Klara Lewandowska
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy pokazali twarz swojej córki! Do tej pory unikali pokazywania buzi Klary, coś się jednak zmieniło! Piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie z dziewczynką, na którym w końcu widać twarz dziecka z profilu. Do kogo jest podobna Klara?

Robert Lewandowski w końcu pokazał twarz córki!

Para jest na kolejnych już wakacjach i oprócz odpoczynku stara się aktywnie spędzać czas z córką. Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się pływackimi umiejętnościami Klary, które dziewczynka zdobyła dzięki swojemu tacie, a teraz Robert Lewandowski opublikował urocze zdjęcie córki z sarenką w jednym z parków narodowych. Jednak największą uwagę przyciąga buzia dziecka, która po raz pierwszy jest tak bardzo widoczna!

Klara Lewandowska podobna do mamy

Internauci są zachwyceni zdjęciem Klary Lewandowskiej i niemal jednogłośnie stwierdzili, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy:

Klara jest podobna od mamy ❤❤❤❤

Z profilu to cała mamusia 😍

O ja! Widać twarz!🙂

Zdjęcia córki Lewandowskich

To pierwsze zdjęcie opublikowane przez parę, na którym tak wyraźnie widać twarz Klary Lewandowskiej. Do tej pory Lewandowscy bardzo konsekwentnie pokazywali zdjęcia córki zrobione bokiem lub tyłem. Fani wielokrotnie pytali czemu nie pokazują twarzy Klary, ale oboje nie odpowiadali na to pytanie. Nawet na zdjęciach z 2. urodzin córki jej buzia była niewidoczna. Widocznie para powoli odchodzi o tej reguły i być może już niedługo zobaczymy całą postać Klary Lewandowskiej?

Zobacz takżeCo Anna Lewandowska zrobiła z włosami?! Wygląda niesamowicie

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bambi😁😍 #familytime

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12